SOTW натпревар #1 [дискусии]

  • Креатор на темата Ivanovska
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Дали одкако ќе се пријавиш ...може да се направи апдејт ? пр денес ставам нешто друг..а утре сакам да сменам тоа може? :D
 
I

Ivanovska

Гостин
Навистина сте невозможни. Или од инат не се пријавувате, или сте слепи или форумов нема ни 10 дизајнери! Што, треба да го викнам цело мсн на форумот само затоа што сум организатор? Е, што е до мене слободно нека нема сотв, ете ќе почекаме уште еден ден, ќе се потрудам некако само финтата е што само јас се трудам!

eXample нели ќе се пријавеше? Ни е од eXample во пријавување. Ај бе нема везе.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
^ Сфати оти ништо не бива од ова.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.873
Можеби не е дека нема дизајнери, но пред се лето е. Секој дизајнер гледа да заработи нешто поготово фриленсерот преку лето кога има одмори и триста чуда. Но ова е најуспешен сотв од сите 3 до сега, дури 5 пријавени има што е доволно за почеток. Јас би се пријавил ти реков и тебе но на одмор сум и дефинитивно немам добри ресурси и имам само фотошоп што неможам никакви рендери или нешто 3д да вметнам. Доколку успее наредниот сотв се пријавувам.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Овој ќе се одржи и ќе има и уште еден, па ќе видиме што ќе се одлучи за понатаму.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Момци и девојки, уште денес имате можност да се пријавувате и темата се затвара во 00:00 и се отвара нова за гласање. ;)
 
I

Ivanovska

Гостин
Ти ќе отвориш или јас да ја отворам и таа?
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Па ти почна..ти заврши...после ако треба нешто да се среди ќе средат тие :)
 

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Шо бидна со гласањето?Отворете веќе нема кој да се пријавува. :S
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom