SOTW Натпревар #27 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.144
Поени од реакции
41.750
Тема:
Историски личности

Дискусии околу натпреварот, тука...
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.771
Поени од реакции
11.865

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.771
Поени од реакции
11.865
Абе неможи нека е. Не е прв натпревар ова, мора да се запазуваат правилата али кој ги чита

Така нека е, избриши ми ја таа слика ти или модераторот ќе правам нова.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Така нека е, избриши ми ја таа слика ти или модераторот ќе правам нова.
Намали ги димензиите. Ако незнајш како од програма, најди ондак некој uploader на интернет што можиш да ја upload-ираш сликата и да си ги смениш димнезиите и крај :)
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
3.606
Поени од реакции
4.683
Ах со овие теми ... :свиркам:
Дајте нешо на шо ќе може да се искористат разни ефекти ... Нешо гејминг тема или слично .... цц
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.144
Поени од реакции
41.750
Од талат нешто може?
Да не мешаме политика :)

Ах со овие теми ... :свиркам:
Дајте нешо на шо ќе може да се искористат разни ефекти ... Нешо гејминг тема или слично .... цц
Колега, баш си е на место темава :)
Гејминг, филм, музика, некако досадни станаа
Кога имаше тема апстракт, забегавме од темата, не сме некои дизајнери ние тука... :)

Ете Џон се пријави со фин потпис...
Дури и 2 пати се потпишал :P (ах што сииии...) :D
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.771
Поени од реакции
11.865
Луѓе нов сум во натпреваров и имам едно прашање. Ако оваа недела победам јас, ќе смеам да учествувам и следната недела?
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom