SOTW Натпревар #27 [Гласање]

SOTW Натпревар #27 [Гласање]


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.880
Поени од реакции
43.945
Тема:
Историски личности

Гласање до:
17.03.2013 (Недела) 12:00


Бомбастичен Дрогираш


Red John


sumar4e


Ryan Giggs


DaniBMW
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
13.415
Поени од реакции
20.928
Цццц абе ред џон, зошто по ѓаволите си морал да му напраиш смајли фејс и очите... го изгуби мојот глас!
 
Член од
15 јули 2012
Мислења
571
Поени од реакции
832
Мојот глас оди кај Бомбастичен Дрогираш заради Гоце Делчев, инаку дизајнот не е добар. Најдобар дизајн има sumar4e, а овој Марјан ( Red John) исто вложил труд (мада овој потпис му е од 2011 година можеби и постар) ама Хитлер бе? :D
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Ред Џон и тоа баш поради смајлито на Хитлер
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.939
Зарем последен ќе бидам со ремек делото за Гоце? :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom