SOTW Натпревар #26 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.739
Поени од реакции
14.207
Тема : Хорор

дискутирајте критикувајте a пред се потрудете се да ги исплашите членовите на кајгана :)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.874
Поени од реакции
20.201
SOTW е signature of the week, тие мали парчиња слики со најчести димензии од околу 400x150 пиксели кои (едно време беа) се доста популарни и често ги има во потпис.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Изгледа само 2ца ќе си се натпреварувате, ако не се пријави некој до вечер. Ич немам инспирација на темава :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.517
Поени од реакции
42.716
Дојде петок конечно...
Послободен сум денес, па се надевам дека до вечер ќе склопам нешто, иако не е по мој вкус темава :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.517
Поени од реакции
42.716
Ќе гласаме ? :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
Гледам дека нема отрворено за гласање, затоа јас ќе отворам
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.739
Поени од реакции
14.207
дечки се извинувам ама со времево слабо стојам деновиве , не сум седнал асално на компјутер . Фала BrunoFresh што ми помогна со отварањето на топикот за гласање .

инаку креациите се фантастични само така продолжете .
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.938
Немав време досега да учествувам на натпреварот, следната тема сметајте и на мене.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom