SOTW Натпревар #25 [Гласање]

  • Креатор на темата BrunoFresh
  • Време на започнување

SOTW #25

  • Брзии

    Гласови: 4 7,3%
  • Ryan Giggs

    Гласови: 21 38,2%
  • vaneto

    Гласови: 13 23,6%
  • BrunoFresh

    Гласови: 8 14,5%
  • DaniBMW

    Гласови: 9 16,4%

  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
B

BrunoFresh

Гостин
Тема: Апстракција

Гласањето трае до:
03.03.13 ( Недела )

Дискусии

Брзии
Ryan Giggs
vaneto
BrunoFresh
DaniBMW
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
бруно фреш некако ми има многу интересни и живи бои.. се мислев помеѓу него и вториот предлог но сепак се одлучив за бруно... во секој случај и другите се добри!
 
Член од
15 јули 2012
Мислења
571
Поени од реакции
832
Не треба да е анонимна анкетата, вака секој може да си гласа за себеси :D инаку мојот глас оди кај ДаниБМВ, баш ми е симпатично детево :D хаха, најдобар потпис има :)
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
ryan giggs,иако и на ването(y)
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Giggs дефинитивно
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.005
Поени од реакции
57.044
Не треба да е анонимна анкетата, вака секој може да си гласа за себеси :D инаку мојот глас оди кај ДаниБМВ, баш ми е симпатично детево :D хаха, најдобар потпис има :)
Фала фала :)
Па ако мислат дека тој 1 глас ќе им промени нешто нека гласаат...треба самите натпреварувачи да бидат свесни дека сето ова е за забава, и најмалку е важно кој ќе победи.
Јас сум сигурен дека од пријавениве никој не гласал за себе, но за во иднина се согласувам да биде јавна анкетата :)

J +
Кај си ти бе колега ? Сакав тебе да ти дадам глас, а ти не си се пријавил :( :P

vaneto
Мило ми е што повторно се гледаме на натпревариве (и тоа со потпис во боја) :D
Најмногу ми се допадна твојава креација, па затоа го доби мојот глас :)

Поздрав и до останатите учесници, а најмногу до BrunoFresh
Се надевам дека овој пат ќе успееме да ги активираме натпревариве, и нема да се откажеш од функција на организатор :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
Фала фала :)
Па ако мислат дека тој 1 глас ќе им промени нешто нека гласаат...треба самите натпреварувачи да бидат свесни дека сето ова е за забава, и најмалку е важно кој ќе победи.
Јас сум сигурен дека од пријавениве никој не гласал за себе, но за во иднина се согласувам да биде јавна анкетата :)

J +
Кај си ти бе колега ? Сакав тебе да ти дадам глас, а ти не си се пријавил :( :P

vaneto
Мило ми е што повторно се гледаме на натпревариве (и тоа со потпис во боја) :D
Најмногу ми се допадна твојава креација, па затоа го доби мојот глас :)

Поздрав и до останатите учесници, а најмногу до BrunoFresh
Се надевам дека овој пат ќе успееме да ги активираме натпревариве, и нема да се откажеш од функција на организатор :)
Хехе, цела ораганизација на натпреварот зависи од играчите. Знаеш, ако има играчи, ќе има и натпревари. Се надевам дека во иднина ќе има повеќе играчи и ќе биди пожестоко гласањето. А иначе длабоко се извинувам за јавното прикажување на гласовите, случајно сум заборавил да го овозможам и потоа неможеше никако да се смени, али секако дека понатаму ќе го има.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.073
Убави креации ама некако како да бегаат од темата ? Или јас сум грешка хмм
Dani немав време да ставам нешто ,ај наредниот ,нека победи најдобриот ,Поз :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
Убави креации ама некако како да бегаат од темата ? Или јас сум грешка хмм
Dani немав време да ставам нешто ,ај наредниот ,нека победи најдобриот ,Поз :)
Всушност темава беше на брзање и некои избегаа некои не. Финтата цела беше да се види колку луѓе ќе се пријават да се знај дали ќе се продолжи со SOTW. Гледам 5-6 души се пријавивме башка еве ти и други кои знам дека редовоно се пријавуваја. Ако достигниме 10ка, супер ќе биди. Ќе има повеќе потписи и поинтересно. Пак ќе речам, ова онака беше како проба да видиме за бројот на играчи.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: J +
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Многу ми е мило што конечно се реализира еден натпревар , одлични креации на сите членови , но знам дека можеме многу повеќе од оваа ,мојот глас оди кај дани , добра забава и поздрав до сите !!
--- надополнето: 2 март 2013 во 15:55 ---
Многу ми е мило што конечно се реализира еден натпревар , одлични креации на сите членови , но знам дека можеме многу повеќе од оваа ,мојот глас оди кај дани , добра забава и поздрав до сите !!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom