SOTW Натпревар #22 [Дискусии]

  • Креатор на темата BrunoFresh
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.110
Поени од реакции
5.446
Знаеш колку ме мрзи сеа да отварам :coffee: . . . ако ви се мотка некоја добра тема низ главата слободно пишете :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.815
Поени од реакции
43.699
Знаеш колку ме мрзи сеа да отварам :coffee: . . . ако ви се мотка некоја добра тема низ главата слободно пишете :)
Знам дека си мрза...па ајде еве ти некој предлог :D

Movie Characters
Historical People
Mythological Creatures
Black & White
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom