SOTW Натпревар #22 [Дискусии]

  • Креатор на темата BrunoFresh
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
B

BrunoFresh

Гостин
Тема : Супер Херои

Дискусии, жалење, критики тука.
 

Messanger

Аскер
Член од
15 октомври 2011
Мислења
381
Поени од реакции
344
Прочитав правила, добро си немам појма за што станува збор, туку каков е тој потпис? Барате тема? Некој пример? - гледам повеќето сте запознати...
 
B

BrunoFresh

Гостин
Прочитав правила, добро си немам појма за што станува збор, туку каков е тој потпис? Барате тема? Некој пример? - гледам повеќето сте запознати...
Signature of the week. Или потпис на неделата. Значи победникот од претходниот SOTW бира тема, и отвора Тема во подфорумот Натпревари. Потоа до одреден рок можи да се прават потписи но по одредени правила, кои веќе си ги прочитал. Доколку сакаш да видиш како изгледа некој од натрепварите, отвори тука, и имаш разни натпревари со различни теми, гласање итн. Разгледај како личи SOTW натпревар.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Смеам да се пријавам со стар потпис на оваа тема ? Сеуште го чувам и .psd фајлот :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
Смеам да се пријавам со стар потпис на оваа тема ? Сеуште го чувам и .psd фајлот :)
Не сум баш сигурен во тоа. Мислам дека можеш доколку бил некој стар SOTW натпревар, но пак прашај ја повисокава класа од мене.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Не сум баш сигурен во тоа. Мислам дека можеш доколку бил некој стар SOTW натпревар, но пак прашај ја повисокава класа од мене.
Се имам пријавувано со тој потпис на времето кога постоеше Бадијала форумот, ќе чекам одговор од Mr.InF3ction.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Се имам пријавувано со тој потпис на времето кога постоеше Бадијала форумот, ќе чекам одговор од Mr.InF3ction.
Па доколку не си се натпреварувал овде со тој потпис,ондак можиш безпроблем мислам :) Пошо тоа е твое дело и не си учествувал со тоа дело претходно овде.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Па подобро ќе биде за секоја тема да се направи нешто ново. Како што знам тука има неколку членови што биле активни на бадијала, а таму доста многу се случуваше SOTW така да сигурен сум ќе немаат потреба да прават нови дела туку само ќе ги постираат старите..
И целта на натрепварот не е само да се пријави, туку да се измачиме малце , да научиме нешто :)
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
И сумарче и јустинијан, макар што гласав за јустинијан некако повеќе ми се свиѓа :)
 
П

Паган-др

Гостин
Нема некој друг вид на натпревари? Нешто поразлично од SOTW (за што и да е кратенкава)...
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.517
Поени од реакции
42.716
И на овој е слаба активноста, џабе само ќе се отвараат други натпревари
Да има натпреварувачи, има што натпревари да се дадат :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
Justinijan| - Честита победа, можеш да отвориш тема за новото SOTW

п.с.Честитки и до сите други кои учествуваја на #22 SOTW
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom