SOTW Натпревар #19 [Пријавување]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Тема: Batman

Пријавувањето трае до :
03.08.12 ( Петок )

Читај ги правилата тука , коментари итн тука.
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom