SOTW Натпревар #19 [Гласање]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување

SOTW #19


  • Вкупно гласачи
    39
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Тема: Batman

detektivkobra12
Смртта
Ryan Giggs
Darksider
Mr.InF3ction
Гласањето трае до 05.08.12 ( Недела ).
Критики или било какви коментари тука.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom