SOTW Натпревар #18 [Дискусии]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Тема: Музика

Општо музика, артисти итн.

Дискусии, жалење, критики тука :icon_lol:
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.791
Поени од реакции
3.491
За Justinijan|,иако и Mr.InF3ction е одличен
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
11.258
Поени од реакции
16.718
Darksider за многу малце ќе го добиеше мојот глас... едниствено што ми сметаше во сигот е текстот... мислам добар е и фонт, големина но глупо е што го покрива рендерот односно момакот со гитарата.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Јустинијан, ти си цар (y) !
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom