SOTW Натпревар #18 [Гласање]

  • Креатор на темата Mr.InF3ction
  • Време на започнување

SOTW #18


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Смртта
Darksider
DaniBMW
Justinijan|
Mr.InF3ction

Гласањето трае до 29.07.12 ( Недела ).
Критики или било какви коментари тука.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
кЉуч. Честитки до победниците. Дај да видиме цицки во следниот натпревар :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom