SOTW Натпревар #10 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.
B

BrunoFresh

Гостин
И што ќе добијат доколку добијат победа ? Знаењето јас пак ќе си го имам а они арчеле време на барање гласови пф место да разгледаат некој тут ,да се подобрат . . безврска али јас не гледам на победа тука го правам ова за забава и релаксација и секако арчење на слободното време :D
Затоа на 10души му рече да гласа за тебе. Баш поради тоа "забавата"
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.072
wTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF? ? ? Gimme a fucking break да пообјаснам малце ајде !

Мојов акаунт овде беше неактивен доста време , слабо ги познавам членовите и тие што ги познавам се од бадијала ајде гледај дали ги има во гласовите(
  • Montescani
  • Filmakedon
  • statusQuO
  • TheWarrior
  • Mr.InF3ction
  • Anne.
  • Bushido
  • Tawe
  • »gêlê«
  • PillowQueen
  • -.. --- -.-. - --- .-.
  • sumar4e) Еве само овие двајца од гласачите ги познавам од бадијала форумот а не дека имам некој врски со нив еве ги повикувам јавно и двајцата да дојдат и да кажаат зошто гласаа за мене ?!
  • а некој луѓе што ги познавам од бда и што највеќе се имам дружено со нив а ги нема како гласачи:
  • Danibmw
  • Deathtrash(tnt na bda)
  • ace_rot
  • Hip.Hop_MKD
  • Marjan_PP
  • Има некој од овие луѓе на листава којшто гласале за мене ?
Вака сеа доколку луѓево се активни на форумов ги повикувам да кажат на целата јавност дали некогаш сум побарал на некој од нив да гласа за мене на Бадијала(тогашните Sotw натпревари) и тука !
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Многу мразам кога некој се пријавува тука само за да ПОБЕДИ. Нели немаше рекламирање на потписи. Абе нека се пријавува за кеф, а не да победи некој ради тоа што нашол 6 души да му гласаат ...педерски пообеди има. Искрено затоа се откажуваат многу души во овие правци. И најлошата може да победи само ако имаш 1000 души да гласаат за тебе,а нормално тие без разлика која е поуба, ќе гласаат за тој што му е пријател. :) Е затоа се помалце и помалце пријавувања има, и пропаѓа SOTW Овде.
После ваков пост зошто мислиш дека некој ќе ти верува дека ти го правиш тоа за забава..а не да победиш?
 
B

BrunoFresh

Гостин
После ваков пост зошто мислиш дека некој ќе ти верува дека ти го правиш тоа за забава..а не да победиш?
Гледаш дали некој сум викнал за да гласаат? Не ..а можам. Гледаш некаде дека се бунам?Не.
Тоа што го напишав е само реалноста која ја искажувам за дел од тие што учестувват. Можеби ти не си таков но повеќето се. И тоа неможи да не го признаат пошо таков е менталитетот на луѓето,а посебно ако се работи за деца. Прва работа воопшто не ме интересира кој ќе победи, учестувам за да ги покажам моите способности и да си го појачувам познавањето со Photоshop. Но пошо сум таков по природа, а тоа ти неможеш да го спречиш, ниту пак јас нечија психа, јас можам да се искажам како што гледам дека е. Не ми доликува мене на моите години да се карам за некое 4FUN натпреварување но очигледно е зошто снемува учесници? Но другарче јас сум таков по години и по менталитет, можам да си искажам што посакувам тука моментално, и тоа не е бунење или да правиш да победиш. Насловот го читам дек се вика SOTW Натпревар #10 [Дискусии] тоа значи дека јас што сакам ќе дискутирам тука околу потписите.
И те молам не се мешај каде што не си спомнат, пошо тоа дурго кажува.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.072
Гледаш некаде дека се бунам?Не.
Не бе не се буни он :/ он само се кара со други членови

и што има во тоа лошо што човекот ни покажа како ќе изгледаше неговиот потпис доколку стигнеше на време да се пријави ? :/ о мори муко . .
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Гледаш дали некој сум викнал за да гласаат? Не ..а можам. Гледаш некаде дека се бунам?Не.
Тоа што го напишав е само реалноста која ја искажувам за дел од тие што учестувват. Можеби ти не си таков но повеќето се. И тоа неможи да не го признаат пошо таков е менталитетот на луѓето,а посебно ако се работи за деца. Прва работа воопшто не ме интересира кој ќе победи, учестувам за да ги покажам моите способности и да си го појачувам познавањето со Photоshop. Но пошо сум таков по природа, а тоа ти неможеш да го спречиш, ниту пак јас нечија психа, јас можам да се искажам како што гледам дека е. Не ми доликува мене на моите години да се карам за некое 4FUN натпреварување но очигледно е зошто снемува учесници? Но другарче јас сум таков по години и по менталитет, можам да си искажам што посакувам тука моментално, и тоа не е бунење или да правиш да победиш. Насловот го читам дек се вика SOTW Натпревар #10 [Дискусии] тоа значи дека јас што сакам ќе дискутирам тука околу потписите.
И те молам не се мешај каде што не си спомнат, пошо тоа дурго кажува.
Па ако гледаме така и да не се мешаме каде не сме спомнати..јбг да не постираме во ниту една тема на форумот...но ете и ти го направи истото..не те спомна никој а цитираше туѓо мислење и солиш памет. Нормално е дека ќе има такви што се натпреваруваат за да победат ( според мене е ок...за да победи ќе се потруди повеќе..тоа ќе му биде мотивација... ) и има луѓе што го прават за забава но кога ќе видат дека што го направиле не им се свиѓа на луѓето ќе почнат да се бунат. Има секакви луѓе ...јбг
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom