SonyEricsson J102 VS T-Mobile Pulse mini

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Moze li da mi kaze nekoj dali koristi nekoj od navedenite modeli, dali ste zadovolni i koj e podobar spored vas.
 

WalterWhiteTheMethKnight

Генијалец
Член од
19 мај 2010
Мислења
407
Поени од реакции
292
Земај Сони Ериксонот нема да се пишманиш а ова срањево ке ти се расипе за неколку месеци.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Немора да значи дека пулсот ќе се расипе за неколку месеци ... како што ги прават неквалитетни сериксоните попрво би рекол дека тој ќе се расипе ...

него различни телефони се во голема мера ... останува прашање на потреба и вкус што ќе одбереш ... а сериксонот несакаш да видиш како изглеа ко камила со грбка на средина бљак

јас би одел на Пулс мини само поради андроидот
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
714
се сложувам дека сонито е доста грдо изведен... по естетско прашање и јас би ишол на пулсот... бидејки не сум ги имал у рука да ги споредам онака чисто мени ово оно, по параметри што ги читам до сега за нив пак е пулсот... е сега по видување е друг муабет... до тогаш пулсот ми е фаворит во однос на овој избор...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Jas go imam Sony !

Da ti kazam ako vejke zemas da go zemis soniot mozebi ne e na izgled ubav ama performansite mu se Petka! Mali greski se toa sto gps-ot ne fajka vo zatvoreno ! PERFEKTNO SE RABOTI ! Go imam doma :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom