#SochiProblems

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.025
Поени од реакции
4.362
Љубоморат Америте ама џабе му е, ова ќе биди најдобро организираната олимпијада на сите времиња.
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
31.881
Поени од реакции
79.970
Добро е што има тема, еве и овде погледнете. Страшно!
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.425
Поени од реакции
2.577
Не верувам во ова оти се е тоа западна капиталистичка пропаганда и се љубоморни оти Сочи ќе има прилив околу 50 милијарди долари кое е најголем од сите минатите олимписки зимски игри ;)
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.019
Поени од реакции
4.963
ОФ-ТОПИК : да не знае некој каде можам да ја изгледам цела церемонијата на отварањето на нет (на јутуб нема ) ???
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.349
Поени од реакции
186.012
Јас мислам дека Американциве не можат навечер да спијат. Не дека друго е работата. :unsure:

И да дополнам дека монтажа се сликиве, дека нема шанси да се работи за времени објекти :гик:
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.939


Џони Квин ја скршил вратата коа видол дека е заклучена додека се туширал.
 

Meh

Член од
15 април 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
1.661
Значи ова Американциве каква превара се.Сељачишта у пм.

Баш и на овој линк го видов тоа - http://paleofuture.gizmodo.com/8-viral-sochi-olympics-photos-that-are-total-lies-1517429839

Но, лека-полека, самите Американци (барем оние што се на интернет и имаат два грама мозок) ги полнат коментарите на нивните веб страници со позитивности околу Сочи со нагласок на тоа да прекинат медумите во САД со хајката против Сочи и Русија. Изгледа, интернетот колку што може да им помогне на Американците со нивната ТАПА кампања, исто толку како бумеранг ќе им се врати, ќе видите.
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
7.637
Поени од реакции
17.251
Дали има една поплака од некој што не е американец? Каква вештачка нација , страшно.
 
На врв Bottom