Soccer Manager (Kajgana Power Cup)

Дали има нешто нејасно ?


  • Вкупно гласачи
    3

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.031
Поени од реакции
11.337
Ќе ви го ебам, човек да неможе 8 души да собере:D

Пошо гледам сте неодлучни да ви разјаснам неколку работи.

Connect game worlds ви е тоа , земате повеќе клуба од повеќе лиги и ги ставане да се решат во една лига или куп.


Конектираните светови ви даваат можност да се решите со менаџери и тимови од други светови.

Можете да се натпреварувате против пријатели, непријатели, кајганџии, фејсбукчии, пазарџии, лимари, тесари, продавачи....

Еднаш засекогаш решете ги дилемите кој е најдобар во оваа сосема нереална онлајн игра.

Утакмиците се игаат секој втор ден во 22ч, куп формат, подетално не прашувајте, прв пат ќе играм.

Досега има 5 пријавени Јас, МанУтд, Донев, Џоџо и Борјан, или поважното Јуве од КШЛ, Интер, Челзи и Реал од Ворлд и Евертон од КЕЛ.

Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129
Game World ID:86129

Game World ID:86129
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.748
Поени од реакции
73.611
Уште да објаснеше како се влага во лигава и топ
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.387
Поени од реакции
10.929
и јас не можев да најдам каде се пишува кодот, рачно ја барав лигата на Макарон.:facepalm:
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.031
Поени од реакции
11.337
Connect game worlds>Join>Friends game worlds

Тоа е тоа, уште две слободни места.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.031
Поени од реакции
11.337
Петок деби на купот кој претендира да стане број еден.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
31.324
Поени од реакции
43.837
Против некој со Динамо Букурешт играм. Кај може да видам што тим има? :D
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.031
Поени од реакции
11.337
Utre.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.031
Поени од реакции
11.337
T.e Vecer

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.031
Поени од реакции
11.337
3ta smena, jbg. :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
На врв Bottom