Soccer Manager (Kajgana Europa League)

Колку да е буџетот? (мил)


  • Вкупно гласачи
    38
  • Гласањето е завршено на .

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.374
Поени од реакции
42.565
Мора и резервите да поиграат :свиркам:
Не знам дали да ти играм со прв состав. Ич неќам да освоиш :icon_mrgr:
хахахаха, мене ми е сеедно искрено :D[DOUBLEPOST=1542354892][/DOUBLEPOST]Инаку сега гледам, @Донев и официјално без шанси за титула. 3-4 сезони веќе е со тимов и не едвај купот еднаш што го освои. Мислам време е да му го препушти Интер на некој посериозен менаџер и да си почне од 0 со Саутемптон на пример. :icon_lol:
 
Последно уредено:

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
хахахаха, мене ми е сеедно искрено :D[DOUBLEPOST=1542354892][/DOUBLEPOST]Инаку сега гледам, @Донев и официјално без шанси за титула. 3-4 сезони веќе е со тимов и не едвај купот еднаш што го освои. Мислам време е да му го препушти Интер на некој посериозен менаџер и да си почне од 0 со Саутемптон на пример. :icon_lol:
Како што реков и претходно, штом почнам добро во лигава се знае дека на пола сезона се оди надоле. Така беше и сега, серија од 4-5 натпревари без победа, па суспензии и повреди на неколку битни играчи, и завршила сезоната. Секогаш е исто :toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.374
Поени од реакции
42.565
Како што реков и претходно, штом почнам добро во лигава се знае дека на пола сезона се оди надоле. Така беше и сега, серија од 4-5 натпревари без победа, па суспензии и повреди на неколку битни играчи, и завршила сезоната. Секогаш е исто :toe:
Ајде, битно Меси 14 пати бил МОТМ од 20 изиграни кола. :icon_mrgr::icon_mrgr:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.708
Поени од реакции
12.482
Како што реков и претходно, штом почнам добро во лигава се знае дека на пола сезона се оди надоле. Така беше и сега, серија од 4-5 натпревари без победа, па суспензии и повреди на неколку битни играчи, и завршила сезоната. Секогаш е исто :toe:
Не знам зошто не смениш нешто во тимот. Ај да праиме трансфер некој, меси ич не го сакаш па да се договориме за него.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.374
Поени од реакции
42.565
I toa koa vekje ispadnav si rekov aj ke gi staam u igra site so imaat concerns hahahaha xD
So Jerry Mina i dedo Barzagli mu zemav titula xD

Choker parekselans
Се се, ама чоукер да ме наречеш во лигава... :D Почнав со 2 бода во првите 4 кола и успеав да се борам за титила до сам крај. :) 5 титили и 3 втори места во 11 сезони, од кои првата тимот беше во втора лига. Единствено ми е мака што сезонава не ги поиграв незадоволните играчи ама тоа е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom