Soccer Manager (Kajgana Europa League)

Колку да е буџетот? (мил)


  • Вкупно гласачи
    38
  • Гласањето е завршено на .

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
Лукаку освен двете асистенции за Сити против Јунајтед, успеа и тука да направи асистенција против мој тим. Очеував пораз, појма неам зошто. :D Ме боли кур у секој случај, тие што требаше изгубија за тука ќе се замарам.



Лукаку :pusigo::pusigo:
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
@Mad_Coko колку зема ти за твојот Супер Куп? :D

Прегледај го приврзокот 181510
500k пишува дека земав, ама имам +8м во кешот после тој натпревар.
Газдата има пуштено некој денар повеќе, да ги частам играчите по некој шток за победата. Затоа денес не беа на располагање тие од прв тим, мораше со втор да играм.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.262
А убаво му реков пред недела дена да ми купи карта за Вардар + ќе му попуштам.он не...то е...

Лаганица против пациентот :pusigo: :icon_lol:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Иначе кога бевме на фудбал и ги пратевме резултатите на полувреме на стадион, исто беше прво коло и исто @dragonsky го победи @ManUtdChampions :D
Разликата е што сезонава нема на крај да заврши прв :toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
Иначе кога бевме на фудбал и ги пратевме резултатите на полувреме на стадион, исто беше прво коло и исто @dragonsky го победи @ManUtdChampions :D
Разликата е што сезонава нема на крај да заврши прв :toe:
Единствена разлика е што тогаш ме победи 1-3, сега 1-2. И што ти овој пат ќе им дадеш лажна надеж на фановите на Интер, а не на тие од Валенсија.


И уште еднаш се да им ебам на Мурињо и Лукаку! Дотолку ми го ебаа денот, што не ни успеав да се изнервирам за поразов. :(
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Единствена разлика е што тогаш ме победи 1-3, сега 1-2. И што ти овој пат ќе им дадеш лажна надеж на фановите на Интер, а не на тие од Валенсија.


И уште еднаш се да им ебам на Мурињо и Лукаку! Дотолку ми го ебаа денот, што не ни успеав да се изнервирам за поразов. :(
Почасти се со Де Геа ;)
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.742
Поени од реакции
12.726
Не е до де геа. Пет утакмици во пријателските имав преслаба реализација, па секој тренинг вежбавме реализација.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom