Soccer Manager (Kajgana Europa League)

Колку да е буџетот? (мил)


  • Вкупно гласачи
    38
  • Гласањето е завршено на .

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Не дека е лош Роналдо ама ако му се кренит моралот на Суарез 30 милиони повеќе вредит од него, чиста трампа вака не е баш паметен потег, а и убо му тргна сезонава.

Ако паднит моралон уште едно ниво ќе ти го дам.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
После ќе треба и да ми доплатиш. :icon_mrgr:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.312
Ако ти е стартер ќе му се крене моралот, ќе се изгуби concern и цената ќе му се врати во нормала
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.761
Газам во лига на шампиони. Спаваш ли мирно национале интере? :vozbud:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Прво Марсијал промашува пенал (појма неам како стигна тој да шутира, сум стиснал нешто грешка изгледа), после примам гол со играч повеќе. Толку од сезонава.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.312
Свoнси гo прoдaде Вилијaмс, 100 гoлa прими вo ПЛ.
Јaс гo прoдaдoв Вилијaмс, 200 гoлa примив вo КЛЕ.

Убaвo ви велев, рејтингoт е сaмo брoјкa.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.761
Прво Марсијал промашува пенал (појма неам како стигна тој да шутира, сум стиснал нешто грешка изгледа), после примам гол со играч повеќе. Толку од сезонава.
Се дешаваат некои багови на играва. Мене во куп ди марија стопер ми го стави во 60 минута и нормално после десет минути гол примив :facepalm:
Ќе морам и сезонава само со лига да се задоволам:misticen: Ама затоа следната ветувам тројна круна.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Јас ќе се спремав за титула ама ради искуство што неам ќе си чутам, незнам дали ако менам нешто ќе имам време да се прилагодам пред да ми заминит сезоната. :D

Ќе си играм со една иста тактита, па шо сака нека е.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
IMG_5094.jpg IMG_5095.jpg
Се дешаваат некои багови на играва. Мене во куп ди марија стопер ми го стави во 60 минута и нормално после десет минути гол примив :facepalm:
Ќе морам и сезонава само со лига да се задоволам:misticen: Ама затоа следната ветувам тројна круна.
:neetaka:
 

Attachments

Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.761
Ама фазио и силва искачаат во 60та минута, а влагаат ди марија и ројс. Кого го префрлило на стопер?
По бројкиве што ги гледам семедо го префрлило на штопер, а моузес на бек. Секако го немав тоа наместено :icon_lol:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ама фазио и силва искачаат во 60та минута, а влагаат ди марија и ројс. Кого го префрлило на стопер?
По бројкиве што ги гледам семедо го префрлило на штопер, а моузес на бек. Секако го немав тоа наместено :icon_lol:
Ајде, ајде не се правдај сега. :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.312
Се дешаваат некои багови на играва. Мене во куп ди марија стопер ми го стави во 60 минута и нормално после десет минути гол примив :facepalm:
Ќе морам и сезонава само со лига да се задоволам:misticen: Ама затоа следната ветувам тројна круна.
Кaј си примил гoл бе?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom