Snapchat

Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Некој има некој можи не но и јас скоро време почнав да користам

Снепчет е исто интернет социјална мрежа за објавување на слики на видеа комуникација и сл

Мислења за тие што го користат
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.707
Поени од реакции
27.670
го пробав
престар сум за ова
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.404
Поени од реакции
21.986
Малку поразлична од другите, бидејќи можеш да пратиш слика која можат да ја гледаат само неколку секунди и никогаш повеќе. Нема класично објавување слики и видеа како фејсбук/инстаграм, туку максимум е онаа слика/видео што ќе ја ставиш на My Story, каде најмногу што може да седи е 24 часа.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.591
Поени од реакции
110.197
Малку поразлична од другите, бидејќи можеш да пратиш слика која можат да ја гледаат само неколку секунди и никогаш повеќе. Нема класично објавување слики и видеа како фејсбук/инстаграм, туку максимум е онаа слика/видео што ќе ја ставиш на My Story, каде најмногу што може да седи е 24 часа.
Скриншот баки мој. :D
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Некој има некој можи не но и јас скоро време почнав да користам

Снепчет е исто интернет социјална мрежа за објавување на слики на видеа комуникација и сл

Мислења за тие што го користат
Јас користам веќе 2 години, имам 80к+ скор. Убаво е, интересно. Си адд пичина, си разменуваш слики,видеа. Одлично е и за запознавање, мене барем многу ми има помогнато у тој поглед. И не планирам да го деактивирвам у скоро време :)[DOUBLEPOST=1470483032][/DOUBLEPOST]
Скриншот баки мој. :D
Му стига порака дека си направил скриншот бајо мој :D
 
Последно уредено:

Не-го-знам

svetac ivan iscelitel
Член од
3 мај 2015
Мислења
599
Поени од реакции
438
Јас користам веќе 2 години, имам 80к+ скор. Убаво е, интересно. Си адд пичина, си разменуваш слики,видеа. Одлично е и за запознавање, мене барем многу ми има помогнато у тој поглед. И не планирам да го деактивирвам у скоро време :)[DOUBLEPOST=1470483032][/DOUBLEPOST]
Му стига порака дека си направил скриншот бајо мој :D
Е порано не стигаше.
 
Член од
6 август 2016
Мислења
13
Поени од реакции
1
Јас скоро година го користам и не ми е нешто посебно онака...шо знам :)
 
Член од
8 ноември 2019
Мислења
106
Поени од реакции
35
Odlicno e no comment samo i tamu treba vnimavanje ne sekoj ti e prijatel nekoj ima i zadni nameri za zabava da interesno e
 

Kajgana Shop

На врв Bottom