Snapchat за Lumia 535

Член од
11 јули 2014
Мислења
1.060
Поени од реакции
273
Дечки, како можам да инсталирам Snapchat или некоја алтернатива за Lumia 535?
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.630
Поени од реакции
9.473
Snapchat ги забрани сите алтернативи пошто CEO-то го хејтал Microsoft. Нема шанси да инсталираш на Windows Phone.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.588
Поени од реакции
2.534
25 години имаш, со снепчет се замараш. :facepalm:
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.060
Поени од реакции
273
:pos::pos::pos: Што врска има тоа, жити се? Баш на факултет од лани гледам колеги што го користат.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.206
Поени од реакции
5.045
25 години имаш, со снепчет се замараш. :facepalm:
Стварно шо има везе ?

Какви пичкишта користат снепчет и чуда праат на истиот, ако не дечково нека не користи пошо има 25 год :pos:
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.158
Поени од реакции
4.756
:pos::pos::pos: Што врска има тоа, жити се? Баш на факултет од лани гледам колеги што го користат.
Стварно, 25 години имаш и уште студираш? :icon_lol:
се заебавам иначе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom