Sleeper Cell

ReCoN

Единица за Специјални Операции
Член од
24 март 2007
Мислења
60
Поени од реакции
1
Терористичка Келија

Првата сезона беше супер.Со нетрпение ја очекувам втората сезона.Ваши коментари?
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
баш сакав да отворам ваква тема... Има многу за зборување бидејќи серијата е супер, но ќе кажам дека подобра серија од ваков вид досега немам видено, точно како што прават некои терористички групи во САД, Европа, и секако на Блискиот Исток, па изгледа ќе биде уште поинтересна втората сезона бидејќи е снимана во Босна и Херцеговина.

П.С. ако со снимањето на втората сезона во Босна и Херцеговина сакаат да ни кажат дека тоа што го направија Американците кога беше војната во Босна, а и воедно и бомбардирањето на Белград беше добро, неможат. :)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
добра серија, се надевам дека вторава ќе биде подобра,
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Ouch. Fucking ouch.
Dobro otvoranje na novata sezona, posebno krajot na epizodata.. ednostavno znaev deka kje ja zarobat agentkata, ama ochekuvav da ja drzhat ili da ja trampaat za nekoj niven.. ne da i ja otsechat glavata.
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
P.Overdrive напиша:
Ouch. Fucking ouch.
Dobro otvoranje na novata sezona, posebno krajot na epizodata.. ednostavno znaev deka kje ja zarobat agentkata, ama ochekuvav da ja drzhat ili da ja trampaat za nekoj niven.. ne da i ja otsechat glavata.
кај терористите се е можно, па дури и тоа, сепак терористичка ќелија е НАЈЈАКАТА серија досега што ја имам гледано. :zver:
 

Enigmatik

Елементарна Непогода
Член од
10 април 2007
Мислења
16
Поени од реакции
0
Да не знаете линкови нешто од кај да се симнат епизодите?
 
Член од
18 април 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
super e serijata so ovie teroristi vo bosna :tv:

samo se prasuvam dali i kajnas ke naminat nekogas
 

Rodeo

Thrillseaker
Член од
15 април 2007
Мислења
243
Поени од реакции
36
Леле колку е закон серијава,колку се изнервирав само што ја пропуштив првата епизода од 2 сезона аааррррррр
 

The General

A Slight Case of Overbombing
Член од
6 мај 2007
Мислења
478
Поени од реакции
13
Ја обожавам серијава, не можев да дочекам да ја даваат втората сезона на А1, па си ја симнав преку торент. Слушнав дека и трета сезона ќе снимале :icon_bigg
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
немав пропуштено епизода до минатиов петок, не можев да ја гледам, а овие педериве од А1 не даваат реприза од серијава, ќе ги скршам
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.282
Поени од реакции
45.736
Многу тиња термин и лупнаа петок вечер кој е дома да гледа тоа време па и уште и нема репризи иначе серијата е топ се гледа дека Американците се спремаат си знаат што ги чека:bilokojzbor:
 
Член од
15 март 2008
Мислења
546
Поени од реакции
63
Se sekavate li na serijava , imase 2 sezoni ja davaa na A1.
kako eden FBI agent- Darvin se infiltrira vo teroristicka grupa.
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Interesna bese ... ne bi bilo loso da se dava pak ili da se prodolzi od tamu kade sto zastana ..
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Се сеќаваме ама што е поентава со темава??Ќе ја даваат пак има некој најјави или???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom