SkyShowtime (стриминг платформа за гледање филмови и серии)

Член од
4 јануари 2016
Мислења
115
Поени од реакции
207
Дали почнаа да додаваат македонски превод на филмови/серии на платформава или слабо?
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.359
Поени од реакции
512
Член од
4 јануари 2016
Мислења
115
Поени од реакции
207
Англиски превод има на сите филмови/серии, а исто скоро се е преведено и на српски, хрватски, босански.. Јас вчера активирав и веднаш им пишав на корисничката поддршка дали ќе има преводи и на македонски и ова е одговорот што го добив "Со задоволство ве информираме дека содржините се достапни со македонски преводи на платформата SkyShowtime . Нашиот тим работи на платформата SkyShowtime и се обидува да го подобри корисничкото искуство со додавање на повеќе содржини на повеќе јазици/преводи", иако не сретнав до сега содржина со македонски превод...
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.741
Поени од реакции
1.168
IMDb: : The Lazarus Project


Дали јас неможам да ја најдам серијава или голем број серии нема на македонскава верзија од SkyShowtime што ја нудат за 3 евра?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
411
Поени од реакции
168
Член од
12 август 2012
Мислења
317
Поени од реакции
100
Англиски превод има на сите филмови/серии, а исто скоро се е преведено и на српски, хрватски, босански.. Јас вчера активирав и веднаш им пишав на корисничката поддршка дали ќе има преводи и на македонски и ова е одговорот што го добив "Со задоволство ве информираме дека содржините се достапни со македонски преводи на платформата SkyShowtime . Нашиот тим работи на платформата SkyShowtime и се обидува да го подобри корисничкото искуство со додавање на повеќе содржини на повеќе јазици/преводи", иако не сретнав до сега содржина со македонски превод...
Ги нема на Philips SAPHII платформата........ Gley.mk се додаде на Philips Saphii што е мал сервис во споредба со овие..
 
Член од
4 јануари 2016
Мислења
115
Поени од реакции
207
Овие почнаа и да се рекамираат со трејлери на кои има македонски преводи, а сепак сеуште ништо на платформата. Не е дека нема други преводи, туку се осеќам деградиран што има преводи на сите можни јазици, освен на македонски. Скоро секој ден ги замарам на лајв четот кога ќе додадат и одговорот е дека работат на тоа но уште ништо...
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.359
Поени од реакции
512
Овие почнаа и да се рекамираат со трејлери на кои има македонски преводи, а сепак сеуште ништо на платформата. Не е дека нема други преводи, туку се осеќам деградиран што има преводи на сите можни јазици, освен на македонски. Скоро секој ден ги замарам на лајв четот кога ќе додадат и одговорот е дека работат на тоа но уште ништо...
јас ја откажав претплатата ... слаб избор на содржини , не вреди по мене 3 евра месечно

Sent from my 2201116SG using Tapatalk
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
579
Поени од реакции
831
Имам проблем со наплата, од како ми се појави порака да ги ажурирам податоците за плаќање на месечната претплата, ми се наплати на два пати само по 60ден. а месечната сума остана ненаплатена, претходниве неколку месеци немало никаков проблем со автоматска наплата, некој да имал ваков проблем?
 
Последно уредено:
Член од
6 март 2019
Мислења
6
Поени од реакции
1
Има ли веќе мк превод на сите содржини на оваа платформа или се уште не? Многу глупо од нивна страна мораш прво да се претплатиш за да ги видиш содржините на филмовите или сериите, ако немаш претплата не можеш да видиш што нудат. Глупости.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom