SkyShowtime (стриминг платформа за гледање филмови и серии)

Член од
4 јануари 2016
Мислења
115
Поени од реакции
207
Има ли веќе мк превод на сите содржини на оваа платформа или се уште не? Многу глупо од нивна страна мораш прво да се претплатиш за да ги видиш содржините на филмовите или сериите, ако немаш претплата не можеш да видиш што нудат. Глупости.
Уште нема. Којзнае дали воопшто планираат да додадат иако ме уверуваа дека ќе има.
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
988
Поени од реакции
415
Има ли веќе мк превод на сите содржини на оваа платформа или се уште не? Многу глупо од нивна страна мораш прво да се претплатиш за да ги видиш содржините на филмовите или сериите, ако немаш претплата не можеш да видиш што нудат. Глупости.
A kade mozes da vidis?
Na netflix?
Na hbo max?
Автоматски споено мислење:

Уште нема. Којзнае дали воопшто планираат да додадат иако ме уверуваа дека ќе има.
Jas ne veruvam deka ke ima ipak srpski mi e dovolno na site serii i filmovi ima
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.717
Поени од реакции
33.370
Уште нема. Којзнае дали воопшто планираат да додадат иако ме уверуваа дека ќе има.
Не знам што гледав пред извесно време, филм некој ќе да беше - имаше македонски превод. На еден единствен.
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
579
Поени од реакции
831
Ја користам последната верзија од тука но никако да ја оправам апликацијата да пушта филмови на андроид бокс.
Го има некој друг истиов проблем?
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
988
Поени од реакции
415
Ја користам последната верзија од тука но никако да ја оправам апликацијата да пушта филмови на андроид бокс.
Го има некој друг истиов проблем?
Kakov android box, ako nema serificiran andorid tv odnosno ako ne e Xiaomi Box/Stick ili Firestick i sl nikogas nema da raboti, moras da koristis sertificirani uredi so original android tv os kako tie sto gi navedov za da ti raboti skyshowtime hbo max i netflix korektno inaku ke ti rabotat samo onie aplikaciite za mobilen i tablet a ne za android tv
Автоматски споено мислење:

Isto taka resiverite od Move TV imaat Android Tv OS, Fuego televizorite vo Neptun imaat od poevtinite
 

Kajgana Shop

На врв Bottom