Skopje East Gate

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.485
Поени од реакции
50.438
И Котон фали, како и Теранова. А и Спрингфилд.

А фали и H&M и Примарк да ни дојдат... :/
Спрингфилд ќе има, сите брендови на фешн груп се тука.

Калиопе ги нема. Иста групација со Теранова.

За H&M пишаа во еден коментар "stay tuned" од East Gate.
Али мислам дека само шпекулираа нашите медиуми.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
876
Поени од реакции
1.151
Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
Автоматски споено мислење:

Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
Автоматски споено мислење:

Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
Автоматски споено мислење:

Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
 
Последно уредено:
Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.141
Поени од реакции
1.087
Се збори дека е дечкиве што ги репатрираа од исис ќе правеле шоу таму на отварање. :rolleyes::P:D
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.923
Поени од реакции
7.320
На Свето ништо не му свето, па дури и мекдоналс :lolzz:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.940
Поени од реакции
9.119
Со кози ако дојдеш ќе можеш барем и нив да ги напасеш додека ручаш и ти :facepalm:
Многу глупо е што се ставени толку близу до масите. Кога ќе почнат на гранките да се котат инсекти баш да видам колку хигиенски ќе биде се тоа од гранките да ти се тресе во чиниите и чашите.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
14.909
Поени од реакции
20.222
не сфаќате дека е рендер и дека крајното можеби нема да изгледа така? Иначе ако е стварно стек хаус, порција под 1500 тешко да начекаш тука. Али некад вреди да се омрсиш. А имево им е како за некоја чајџилница у шипковица.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.351
Поени од реакции
2.393
не сфаќате дека е рендер и дека крајното можеби нема да изгледа така? Иначе ако е стварно стек хаус, порција под 1500 тешко да начекаш тука. Али некад вреди да се омрсиш. А имево им е како за некоја чајџилница у шипковица.
Мислам дека ова ке биде истиот газда од Косово со оглед дека таму на повеќе места го имам видено името.А исто имам јадено во шопинг центарот во Приштина и реално местото беше за разлика од другите доста скоцкано и многу убаво изгледаше.Дрва немаше али се друго беше убаво декорирано.Дај боже да бидат и истите цени како таму али чисто сумњам за тоа со оглед кој лопови се кај нас.Цените беа више него солидни за наш стандард а и храната превкусна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom