Skola za programiranje

Член од
14 април 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo
Sakam da pocnam nekoj kurs od septemvri za programiranje nekoja akademija razgleduvam povekje skoli kako sivus semos brainster , pa ako imate iskustvo da mi kazete koja e najdobro ili koja ja preporacuvate, za web developer fala odnapred !
 

k15

Член од
28 ноември 2021
Мислења
6
Поени од реакции
3
Се сложувам со коментарот горе подобро некој курс од udemy да купиш него ли по нашиве академии. И не почнувај од септрември почни од денес !
 
Член од
24 мај 2022
Мислења
1
Поени од реакции
3
Платив 500 евра, 3 месеци одев присуствував по 3 часа неделно, од 0 предзнаење ми објаснаја шо е хтмл цсс јава некоја функција SQL и од после ко ќе видиш то цело да ти било 2 сати проект од јутуб... хехе...
Ама за почеток е ок дур да се уходаш, после од јутуб можиш да се научиш се и сешто ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom