Sinbad

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
3698038_com_sinbad.jpg



Нова серија за Синбад морепловецот од Скај тв која што изболува со многу нови спрпецијални ефекти. Читав се очекува од нејзе многу и до сега добра е посебно третата епизода а воедно и последна до овај момент. Кој што читал или гледал постари серии знае отприлика Синбад после една несреќа е проколнат да плови по светските мориња, и таму тој се среќава со различни магиски и мистериозни суштества и ситуации. Посебно третатa епизода се истакнува во таа насока. И ваму ја става некој на фри сервер и ја гледам :icon_lol:.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
Lou Ferrigno , еден и единствен Sinbad ... типов глумеше и во Incredible Hulk серија :)

 

DelPiero10

10ka
Член од
25 февруари 2012
Мислења
583
Поени од реакции
251
nema, samo 1 e sinbad(taa so bese starta serija), filmov moze samo da mu go smenat imeto dzabe go furaat da bide simbad koga se znae koj e simbad(taa so bese starta serija)
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
Еееј колку бев затрескана у овој...
Eee, застани во редот...:love::love::love::love::love:
А уствари чекај да видам на IMDB каде има глумено типов?
Бар да си исплакнам очи, ЛОЛ;)

А овој новиов...Пу, бре, кошмари ќе имам вечер(n)
 

AntiZionist

undergoing construction
Член од
31 март 2009
Мислења
305
Поени од реакции
144
Прегледај го приврзокот 46575



Нова серија за Синбад морепловецот од Скај тв која што изболува со многу нови спрпецијални ефекти. Читав се очекува од нејзе многу и до сега добра е посебно третата епизода а воедно и последна до овај момент. Кој што читал или гледал постари серии знае отприлика Синбад после една несреќа е проколнат да плови по светските мориња, и таму тој се среќава со различни магиски и мистериозни суштества и ситуации. Посебно третатa епизода се истакнува во таа насока. И ваму ја става некој на фри сервер и ја гледам :icon_lol:.
Многу ми е циганест главниов глумец
 

Kajgana Shop

На врв Bottom