Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.076
Поени од реакции
16.248
Суле го следи брозович и не му дава да диши го следи низ цел терен. Ми се чини во второ мн ќе зависи од ова и дали Инзаги ќе најди некое решение.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.314
Поени од реакции
6.169
Очобол од утакмица. Поарно да им дадеа да се истепаат позанимливо ќе беше. Ужасен Интер а јувентус беа побетер.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.998
Поени од реакции
6.023
Duplo igranje so raka u faza od napad i ja pustija so VAR. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Mnogu me interesira na koja osnova ova se desi.
Минус и минус, даваат плус. Се поништува втората рака со првата, и чист гол. :icon_lol:

Субјективно, немаше најчист агол, за да го потврди, иако делуваше, изгледаше, па и ваљда имаше играње со рака.
 
Член од
16 август 2018
Мислења
385
Поени од реакции
510
Рабио знае најдобро. Али вака навијачки се надевам дека имаше рака. Не смее респект и фер плеј за шугавите.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.867
Минус и минус, даваат плус. Се поништува втората рака со првата, и чист гол. :icon_lol:

Субјективно, немаше најчист агол, за да го потврди, иако делуваше, изгледаше, па и ваљда имаше играње со рака.
Од Рабио имаше и тоа јасно се виде при првата репетиција, освен слеп да си па да глумиш лудило.
Интер срамно лоши денес, секако не заслужија ништо од мечов и најверојатно и без таа грешка пак ќе примеа гол и ќе изгубеа јер тактички беше ставен у џеб денес Инзаги од Алегри, ама одлуката после 5 минути глеање репетиции од 200 агли да остане таква е срамна и контроверзна, јасно се виде дека Рабио ја закачи со рака а потоа топката удри и во раката на Влахович.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.076
Поени од реакции
16.248
Има некој снимка од крајот да сподели, шо се случи ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom