Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.752
Еве ги и овие "поштените"

Те снема едно време, сигурно зафатен со правење пари па те немаше на темава кога во репнаа 15 бода. Еве ти еден хак од интенет, следниот пат кога ќе ве репнат 20 бода да не мора да правиш пауза од работа:

 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.609
Поени од реакции
5.273
Лучијано Моџи што има доживотна забрана за да биде дел од официјалниот дел на фудбалот се појавил на меч на младинците на Наполи и Јуве доле кај делегатите. ФИГЦ истражува дали е така.
На овие и младинците ќе им ги пратат втора лига како тргна работава
Ако се појавил Моџи на терен, тоа е пропуст на домаќинот, во случајов Наполи, така да не се секирајте многу, Јуве нема за ова да попија казна :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.313
Поени од реакции
6.167
Ако се појавил Моџи на терен, тоа е пропуст на домаќинот, во случајов Наполи, така да не се секирајте многу, Јуве нема за ова да попија казна :)
Реално никој нема да попие казна оти треба да утврдат дали бил некако вмешан во работите доле. Тоа ти е како да имаш забрана за пристап од 100 метра до некој, тоа не значи дека ако сте во ист автобус дека треба да се симнеш, едноставно не треба да и пријдеш на личноста.
Само многу лесно се палите, глеај го комшијава глуп ми вика дека сум бил ме вреѓа, а последново дерби заедно го гледавме оти го поштуам детето. Тажно.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.859
Поени од реакции
54.386
Само многу лесно се палите, глеај го комшијава глуп ми вика дека сум бил ме вреѓа, а последново дерби заедно го гледавме оти го поштуам детето. Тажно
Па не треба да му ставаме тажни и хаха реакции, пошто се нервира и плаче како зајче. :X3:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.609
Поени од реакции
5.273
Реално никој нема да попие казна оти треба да утврдат дали бил некако вмешан во работите доле. Тоа ти е како да имаш забрана за пристап од 100 метра до некој, тоа не значи дека ако сте во ист автобус дека треба да се симнеш, едноставно не треба да и пријдеш на личноста.
Само многу лесно се палите, глеај го комшијава глуп ми вика дека сум бил ме вреѓа, а последново дерби заедно го гледавме оти го поштуам детето. Тажно.
Самото присуство е кривично дело, дури и само да гледал и да гризел сончоглед.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Не е некоја штета.
И шо сеа дека си модератор и ти се може... па ќе изиграваш фраер на форумот?

Прашај све дома женско шо имаш, па ќе дознаеш колкава штета има.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.752
И шо сеа дека си модератор и ти се може... па ќе изиграваш фраер на форумот?

Прашај све дома женско шо имаш, па ќе дознаеш колкава штета има.
Жал ми е за тебе. Насмеј се бе да му е*ам мајката, сите ќе умреме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom