Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2012
Мислења
31.407
Поени од реакции
62.002
Романо почна една иста вест да рециклира и повторува по 3 пати на ден. Имам вклучено да ми стигнуваат известувања кога ке твитне нешто, и ги отече со новиот договор за Гави во Барселона, едно шест пати пиша дека е битен играч за Барса, и дека му имаат понудено нов договор. Гледам и со други трансфери го прави истото, со тоа бразилецот во Арсенал, со Њуњез во ливерпул етц. Ваљда му е некоја нова тактика да собере поголем број на фалуерс.

Инаку, во скоро секој твит му ставаат извор од оригиналната вест од каде ја извадил "ексклузивата". Мене тоа не ми пречи, веќе е станат како агрегатор на вести. Кој ке се мачи да следи новинари од Холандско, Шпанско, Португалско првенство.
 
Член од
12 април 2012
Мислења
139
Поени од реакции
402
Inter have officially announced that Socios will no longer be the club’s main shirt sponsor, making way for Digitalbits.The Nerazzurri became partners with the Cryptocurrency exchange last summer and they began promoting the $INTER fan token on their shirt. This proved to be a controversial decision as the value of fan tokens began to plummet across the course of the season, meaning a replacement sponsor was clearly needed.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Значи речиси сигурно останува во Серија А.



EDIT - Еве линк од веста. Значи не е речиси сигурно останува во Серија А.
Имал понуда од Вотфорд, Лече и некој тим од ОАЕ.
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Се надевам Пиоли ќе му даде неколку минути на Ибра во финалето со оглед на тоа дека уште во прво полувреме Ноа Ланг и Чарлс Де Кетелере ќе го решат победникот.


Screenshot_20220617-073338_Chrome.jpg
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.602
Поени од реакции
5.571
Се надевам Пиоли ќе му даде неколку минути на Ибра во финалето со оглед на тоа дека уште во прво полувреме Ноа Ланг и Чарлс Де Кетелере ќе го решат победникот.


Прегледај го приврзокот 335633
Мора брат. Вас од старт ви ја даваат Серија А па ние ЛШ си се фокусираме.
 

Attachments

Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Мора брат. Вас од старт ви ја даваат Серија А па ние ЛШ си се фокусираме.
Добро друже, го цитиравте веќе еднаш Меаца за тоа што го искоментирал во Фан Клуб Интер. Стануваш ултра досаден лик на темава рамо до рамо со еден лик. Треба да се има усул со некои заебанции за да не се претворат во досадни, ама ти изгледа не знаеш за тоа. Вака делуваш на третоделенец кој не прифаќа шали на негова сметка ниту на сметка на тимот за кој навива и мора да врати на секоја со иста мера. Трај си, пациенти се и Интер Македонија, ќе улета нешто па искористи го тој момент.
 
Последно уредено:
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.602
Поени од реакции
5.571
Добро друже, го цитиравте веќе еднаш Меаца за тоа што го искоментирал во Фан Клуб Интер. Стануваш ултра досаден лик на темава рамо до рамо со еден лик. Треба да се има усул со некои заебанции за да не се претворат во досадни, ама ти изгледа не знаеш за тоа. Вака делуваш на третоделенец кој не прифаќа шали на негова сметка ниту на сметка на тимот за кој навива и мора да врати на секоја со иста мера. Трај си, пациенти се и Интер Македонија, ќе улета нешто па искористи го тој момент.
Друже ти Панче Малдини го цитираш. А ми продаваш некои филозофии тука и усул да се имало за заебанции. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: Тажно. Земи заплачи што сум те цититал. Ако сум ти ултра досаден имаш опција игнор искористија слободно. За тоа што плачеш иронично истото и ти ги правиш.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Мислам дека не постои лик на подфорумов што на олку беден начин прославил титула на свој клуб. Барем не во блиско минато.
Ептен тешко се носи со ситуацијата, некако.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.492
Поени од реакции
80.551
Бре да ти е страв да пишеш дека очекуваш тимот титула да ти освои, одма на клада те ставаат. Ништо, ќе пишеме сите дека очекуваме топ 4 пласман и никој нема да цитира никого...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.228
Поени од реакции
45.340
Бре да ти е страв да пишеш дека очекуваш тимот титула да ти освои, одма на клада те ставаат. Ништо, ќе пишеме сите дека очекуваме топ 4 пласман и никој нема да цитира никого...
Докажано ефикасно. Ќе славевме како и да е, све беше спремно. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom