Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2010
Мислења
38.121
Поени од реакции
107.360
Стефи ти си од оние личности што прави човек да го мрази женскиот род.

ДАЈ НЕ КУР ЗАМАРАЈ У СЕКОЈА ТЕМА И НЕ СТАВАЈ ЗАТКИ НА СЕКОЈ ЗБОР.

Многу знаеш ти што правел Тео и со кого од Интер се провоцирал. Не пишав сељак за пивото него за описот на сликата.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.094
Поени од реакции
16.467
Стефи ти си од оние личности што прави човек да го мрази женскиот род.

ДАЈ НЕ КУР ЗАМАРАЈ У СЕКОЈА ТЕМА И НЕ СТАВАЈ ЗАТКИ НА СЕКОЈ ЗБОР.

Многу знаеш ти што правел Тео и со кого од Интер се провоцирал. Не пишав сељак за пивото него за описот на сликата.
Легни поспи, ќе ти помини
 
C

confusion

Гостин
Член од 27 Март 2022 без ниту едно мислење до сега,ова мора да е втор акаунт Кастиел форава ја мислел и спремал уште од Март.
Баш напротив, не сум ни фан на Милан :D
Типов ми има онаква, антипатична, фаца за шамарање и лани летоска мудава ми ги отекоа со негов трансфер во Интер и сеа ми е убаво така на душата. Отишол титула да освои, хихи.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.218
Поени од реакции
22.389
Ако може Сашко за последен пат сезонава да објави табела, секако со 3те бода од Болоња на контото на Интер :icon_mrgr:
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.620
Поени од реакции
5.590
Добро утрооооо. Шампионско утро. И да не заборавиме Хахахахаххахахахаххааххахахахахахахакан кој отиде во Интер скудето да освои. Слави ли он денес Скудето? За другар прашувам. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

FB_IMG_1653286399788.jpg
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.569
Поени од реакции
81.077
Искрено не очекував дека Милан ќе зареди 5-6 победи по ред и тоа во последните кола, затоа голема предност им давав на Интер да го одбранат Скудетото...али се деси што се деси и Раду стана новиот Грешко.

Честитки за Милан, иако пишав пред некој период дека овогодинешниот победник ќе е најслаб освојувач во последните 10 години, дека реално никој не отскокнуваше со квалитет од екипиве. Интер си пукаа у колено што у периодот од Јануари до крај на Март незнаеа со топка да се состават.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Искрено не очекував дека Милан ќе зареди 5-6 победи по ред и тоа во последните кола, затоа голема предност им давав на Интер да го одбранат Скудетото...али се деси што се деси и Раду стана новиот Грешко.

Се гледа дека не си читал внимателно, Милан не зареди 5-6 победи туку противниците им се тргаа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom