Serie A 2021/2022

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.542
Поени од реакции
7.599
Карактер во финишот. Машки при 2-3, го дочуваа шампионски.
Не верувам да играат финале ЛШ годинава, не се уиграни доволно.
Финале нема да играат, ама групите секако ќе ги поминат за разлика од твоиве циркузанти.
 

Filip Telford

Mouse Rat
Член од
20 јули 2020
Мислења
6.816
Поени од реакции
42.731
Финале нема да играат, ама групите секако ќе ги поминат за разлика од твоиве циркузанти.
Неговите циркузанти се актуелни шампиони на Италија. Треба со почит да коментира некој кој за момент се одлепи од црвената зона наречена опстанок. :kafence:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.989
Поени од реакции
7.452
Неговите циркузанти се актуелни шампиони на Италија. Треба со почит да коментира некој кој за момент се одлепи од црвената зона наречена опстанок. :kafence:
Колку вие што коментиравте со почит за 9 кратниот по ред шампион. Не се прави сега невешт, што би рекол Бранко Илиевски.
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.294
Живи биле навивачите на јуве на форумов, јас мислев стварно заради интерашиве го напуштиле форумов, така тврдеше еден на фан клубов јувентус хаха.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.989
Поени од реакции
7.452
Фала што ми ја потврдуваш поентата. За греота... :icon_lol: :icon_lol:
Не бе човек немаш ти никаква поента само тресеш од ракав. Кај виде дека дигам галама кога у фан клуб од гомно подоле ги направив. Ама ако продолжи да тресеш и да се правиш интересен и пак ќе кажам далеку си од било каква поента.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.958
Поени од реакции
4.509
Не бе човек немаш ти никаква поента само тресеш од ракав. Кај виде дека дигам галама кога у фан клуб од гомно подоле ги направив. Ама ако продолжи да тресеш и да се правиш интересен и пак ќе кажам далеку си од било каква поента.
Па ако не брзаше ќе видиш дека за Горилаз беше тоа наменето.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
8.989
Поени од реакции
7.452
Па ако не брзаше ќе видиш дека за Горилаз беше тоа наменето.
Мојот пост беше последен, повеќе како заебанција кон Џонтра. Иначе какво црно курчење со овој Јуве кој е на ниво на Торино и Каљари моментално. И на темава ме нема затоа што секоја реплика кон повеќето членови кои тераат сеир на сметка на Јуве ќе биде само водење инат а 90% се у право. Црното си е црно и не може да биде бело колку и да идеме со глава во ѕид.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom