Serie A 2021/2022

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    276
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.531
Поени од реакции
3.905
Moрам да признаам интересна битка за опстанок водат Специја и Јувентус. Де Шиљо лев бек и Рабио лево во средина. Дури ни Пирло не би смислил ваква глупост.
 
Член од
24 јануари 2021
Мислења
767
Поени од реакции
466
Go davame Alegri, koja ekipa go saka da go zema. Umen, inovativen chuda pravi. Lani bevme 4-ti godinava top 10 e cel. Ova go pishesh ko kje sfatish deka Specia ne e nishto poslaba od ovoj Juve
 

Filip Telford

иначе?
Член од
20 јули 2020
Мислења
6.085
Поени од реакции
38.367
:pos: :pos: :pos: :pos:

Голов за 2-1 лелеееееее ахјаххахахахахаха интересна одбрана на јуве предводена од големиот Бонучи и уште поголемиот Де Лихт.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.531
Поени од реакции
3.905
Лелеее ептен ми е криво што ни Жиру ни Ибра не играа. Греота е како изгубивме бодови против овие мизерии.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.428
Поени од реакции
13.750
Jухухуухухухухуве. И треба да им се слади човек на овакво пропаѓање.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.373
Поени од реакции
10.597
Реал ли е,Специја ли е?
Уста погана....

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom