Serie A 2021/2022

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    192
Член од
24 јануари 2021
Мислења
306
Поени од реакции
157
Go davame Alegri, koja ekipa go saka da go zema. Umen, inovativen chuda pravi. Lani bevme 4-ti godinava top 10 e cel. Ova go pishesh ko kje sfatish deka Specia ne e nishto poslaba od ovoj Juve
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.189
Поени од реакции
27.810
:pos: :pos: :pos: :pos:

Голов за 2-1 лелеееееее ахјаххахахахахаха интересна одбрана на јуве предводена од големиот Бонучи и уште поголемиот Де Лихт.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.849
Поени од реакции
2.390
Лелеее ептен ми е криво што ни Жиру ни Ибра не играа. Греота е како изгубивме бодови против овие мизерии.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.070
Поени од реакции
12.075
Jухухуухухухухуве. И треба да им се слади човек на овакво пропаѓање.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
4.975
Поени од реакции
9.325
Реал ли е,Специја ли е?
Уста погана....

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom