Serie A 2021/2022

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 април 2012
Мислења
139
Поени од реакции
402
Inter have officially announced that Socios will no longer be the club’s main shirt sponsor, making way for Digitalbits.The Nerazzurri became partners with the Cryptocurrency exchange last summer and they began promoting the $INTER fan token on their shirt. This proved to be a controversial decision as the value of fan tokens began to plummet across the course of the season, meaning a replacement sponsor was clearly needed.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
5.975
Поени од реакции
18.490
Значи речиси сигурно останува во Серија А.EDIT - Еве линк од веста. Значи не е речиси сигурно останува во Серија А.
Имал понуда од Вотфорд, Лече и некој тим од ОАЕ.
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
5.975
Поени од реакции
18.490
Се надевам Пиоли ќе му даде неколку минути на Ибра во финалето со оглед на тоа дека уште во прво полувреме Ноа Ланг и Чарлс Де Кетелере ќе го решат победникот.


Screenshot_20220617-073338_Chrome.jpg
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.943
Поени од реакции
4.493
Се надевам Пиоли ќе му даде неколку минути на Ибра во финалето со оглед на тоа дека уште во прво полувреме Ноа Ланг и Чарлс Де Кетелере ќе го решат победникот.


Прегледај го приврзокот 335633
Мора брат. Вас од старт ви ја даваат Серија А па ние ЛШ си се фокусираме.
 

Attachments

Член од
11 октомври 2010
Мислења
5.975
Поени од реакции
18.490
Мора брат. Вас од старт ви ја даваат Серија А па ние ЛШ си се фокусираме.
Добро друже, го цитиравте веќе еднаш Меаца за тоа што го искоментирал во Фан Клуб Интер. Стануваш ултра досаден лик на темава рамо до рамо со еден лик. Треба да се има усул со некои заебанции за да не се претворат во досадни, ама ти изгледа не знаеш за тоа. Вака делуваш на третоделенец кој не прифаќа шали на негова сметка ниту на сметка на тимот за кој навива и мора да врати на секоја со иста мера. Трај си, пациенти се и Интер Македонија, ќе улета нешто па искористи го тој момент.
 
Последно уредено:
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.943
Поени од реакции
4.493
Добро друже, го цитиравте веќе еднаш Меаца за тоа што го искоментирал во Фан Клуб Интер. Стануваш ултра досаден лик на темава рамо до рамо со еден лик. Треба да се има усул со некои заебанции за да не се претворат во досадни, ама ти изгледа не знаеш за тоа. Вака делуваш на третоделенец кој не прифаќа шали на негова сметка ниту на сметка на тимот за кој навива и мора да врати на секоја со иста мера. Трај си, пациенти се и Интер Македонија, ќе улета нешто па искористи го тој момент.
Друже ти Панче Малдини го цитираш. А ми продаваш некои филозофии тука и усул да се имало за заебанции. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: Тажно. Земи заплачи што сум те цититал. Ако сум ти ултра досаден имаш опција игнор искористија слободно. За тоа што плачеш иронично истото и ти ги правиш.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
6.237
Поени од реакции
17.774
Мислам дека не постои лик на подфорумов што на олку беден начин прославил титула на свој клуб. Барем не во блиско минато.
Ептен тешко се носи со ситуацијата, некако.
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
23.989
Поени од реакции
70.237
Бре да ти е страв да пишеш дека очекуваш тимот титула да ти освои, одма на клада те ставаат. Ништо, ќе пишеме сите дека очекуваме топ 4 пласман и никој нема да цитира никого...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.927
Поени од реакции
35.650
Бре да ти е страв да пишеш дека очекуваш тимот титула да ти освои, одма на клада те ставаат. Ништо, ќе пишеме сите дека очекуваме топ 4 пласман и никој нема да цитира никого...
Докажано ефикасно. Ќе славевме како и да е, све беше спремно. :D
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.249
Поени од реакции
21.127
Се уште сум под импресии дека повеќе се славеше што Хакан не освои титула него ли тоа дека Милан освои, али ок. :)
Да ти пројда импресиите

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom