Serie A 2021/2022

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    276
Член од
5 март 2018
Мислења
11.858
Поени од реакции
12.058
Стефи ти си од оние личности што прави човек да го мрази женскиот род.

ДАЈ НЕ КУР ЗАМАРАЈ У СЕКОЈА ТЕМА И НЕ СТАВАЈ ЗАТКИ НА СЕКОЈ ЗБОР.

Многу знаеш ти што правел Тео и со кого од Интер се провоцирал. Не пишав сељак за пивото него за описот на сликата.
Легни поспи, ќе ти помини
 
Член од
27 март 2022
Мислења
20
Поени од реакции
31
Член од 27 Март 2022 без ниту едно мислење до сега,ова мора да е втор акаунт Кастиел форава ја мислел и спремал уште од Март.
Баш напротив, не сум ни фан на Милан :D
Типов ми има онаква, антипатична, фаца за шамарање и лани летоска мудава ми ги отекоа со негов трансфер во Интер и сеа ми е убаво така на душата. Отишол титула да освои, хихи.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.545
Поени од реакции
11.371
Ако може Сашко за последен пат сезонава да објави табела, секако со 3те бода од Болоња на контото на Интер :icon_mrgr:
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.519
Поени од реакции
3.874
Добро утрооооо. Шампионско утро. И да не заборавиме Хахахахаххахахахаххааххахахахахахахакан кој отиде во Интер скудето да освои. Слави ли он денес Скудето? За другар прашувам. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

FB_IMG_1653286399788.jpg
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
23.349
Поени од реакции
67.485
Искрено не очекував дека Милан ќе зареди 5-6 победи по ред и тоа во последните кола, затоа голема предност им давав на Интер да го одбранат Скудетото...али се деси што се деси и Раду стана новиот Грешко.

Честитки за Милан, иако пишав пред некој период дека овогодинешниот победник ќе е најслаб освојувач во последните 10 години, дека реално никој не отскокнуваше со квалитет од екипиве. Интер си пукаа у колено што у периодот од Јануари до крај на Март незнаеа со топка да се состават.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
13.486
Поени од реакции
35.373
Искрено не очекував дека Милан ќе зареди 5-6 победи по ред и тоа во последните кола, затоа голема предност им давав на Интер да го одбранат Скудетото...али се деси што се деси и Раду стана новиот Грешко.

Се гледа дека не си читал внимателно, Милан не зареди 5-6 победи туку противниците им се тргаа.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.304
Поени од реакции
7.198
cestitki za milanezite, ke bide jako naredna sezona jer ke se tepaat milanskite ekipi koja poprvo da stavi 2 zvezdi na dresot..
Нема да биде лошо да почекаат у наредните 10 години, x9 направивме. x10 немаме направено.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom