Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.625
Поени од реакции
5.601
Ke ja vrtime so golemot balo ture na lev bek i nasiot wonderkid daniel faking maldini
Сепак ја свртевме со големиот Кастилехо.
Автоматски споено мислење:

@Трибиани Твое мислење за колово денес? Сите 3 искочија 2-1...
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.470
Поени од реакции
4.623
Сепак ја свртевме со големиот Кастилехо.
Автоматски споено мислење:

@Трибиани Твое мислење за колово денес? Сите 3 искочија 2-1...
maldini i ture ne smeat da priparat na teren veke bez razlika so ja svrtea, maldini ispadna na poluvreme, a toure ne bese nikakov faktor za nitu edna pozitivna situacija na teren.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.398
Nabavete si pukanki i citajte go raskolot u fan klub inter :icon_lol:
Сакаш да кажеш - Ми набавуваат пуканки колку да не сум без ич, морам да ги изедам до 21:00 кога ми го земаат лаптопот и морам да се занимавам со децата. После тоа скришно се вклучувам на Кајгана и пишувам на латиница, колку да не ме открие сопругата.

Ваааажи магистре, вааажи.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Сакаш да кажеш - Ми набавуваат пуканки колку да не сум без ич, морам да ги изедам до 21:00 кога ми го земаат лаптопот и морам да се занимавам со децата. После тоа скришно се вклучувам на Кајгана и пишувам на латиница, колку да не ме открие сопругата.

Ваааажи магистре, вааажи.
Zauzet sum do 21h, posle toa pocnuva rajot za mene :D
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Со десеткуван тим покажавме менталитет. :cuc: Верона не е воопшто наивен тим иако е послаб од лани.
So godini milan igra desetkuvan, od koronava navaka po minimum 8 igraci sekoja tekma vi falat due to injury...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Eve Dzoni moze ke dojde i ke objasni kako Milan ne e tim i nema sansi ja da povtorat sezonata od lani.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.220
Поени од реакции
5.125
So godini milan igra desetkuvan, od koronava navaka po minimum 8 igraci sekoja tekma vi falat due to injury...
На времето имавме најдобар медицински тим у свет, сега Академија Пандев имаат боље услови :icon_lol:.

Али шампионите за повреди се сеуште Рома у Италија, еден куп кариери имаат уништено...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom