Scrubs

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183


Сте ја гледале серијава? Ви се допаѓа?

Во моментов ја гледам четвртата сезона и екстра ми е серијава. Смешни ми се, само глупости прават. Е, сега, не знам какви се другите сезони, ама до сега ич не ми здосадиле.
Шо мислите?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не е лоша серијава, не ми е нешто нај нај, ама интересна е, ја даваат на Fox Life, па секогаш кога ќе ја начекам ја гледам.
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
same here ! на фокс лајф ја гледам понекогаш! мн добар хумор :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
најзакон се :):):) a Тurk ми е најсмешен :) закон чоек...најбоље епизода, кога ке им забранат Air Bands во болницата :)....а ова е најбоље дел, кога Turk е на аудиција за да влезе во Аir Bandot На чистачот и адвокатот :)
 
Ј

јовица11

Гостин
Секогаш кога ја ќе ја видам на Фокс лајф, ја мењам ко да бегам од чума.Ете колку ми се виѓа.:salut:
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
460
Поени од реакции
27
Лудила е серијата. Досега сите епизоди ги имам изгледано па сега ја чекам новата.

Еве и еден од омилените моменти :
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Една од моите најомилени серии. Толку луд хумор не сум видел. Тешко сфатлив за некои луѓе али мене баш заради тоа уште повеќе ми се свиѓа.
 
Ј

јовица11

Гостин
Една од моите најомилени серии. Толку луд хумор не сум видел. Тешко сфатлив за некои луѓе али мене баш заради тоа уште повеќе ми се свиѓа.
Што има толку тешко што е сватливо во Scrubs те молам појасни ми:icon_rollАј да речеш дека е некоја бритиш серија која не секој може да ја свари, ама ова е типично идиотски амерички ситком, стварно не можам бре да те разберам!*Со дерење
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Што има толку тешко што е сватливо во Scrubs те молам појасни ми:icon_rollАј да речеш дека е некоја бритиш серија која не секој може да ја свари, ама ова е типично идиотски амерички ситком, стварно не можам бре да те разберам!*Со дерење
Затоа. Некои им изгледа грубо и идиотски али серијата е одлична за забава. Нема многу филозофии од хумор како другите серии од америка и е тотално лабава.

А ако ти е тешко бритиш серија да разбереш тогаш тоа е веќе друга проблематика.
 
Ј

јовица11

Гостин
Затоа. Некои им изгледа грубо и идиотски али серијата е одлична за забава. Нема многу филозофии од хумор како другите серии од америка и е тотално лабава.

А ако ти е тешко бритиш серија да разбереш тогаш тоа е веќе друга проблематика.
за коментарот

Он топик:
Серијава е најавено дека А1/А2 ја откупиле.Останува да видиме дали е вистина, бидејки и Призн Брејк беше купена од истите па сеа на Сител ќе оди.:toe:
 

clark.kent

A.K.A. Superman
Член од
8 мај 2009
Мислења
43
Поени од реакции
0
Ја глеав последната епизода... Крај на серијата... Тажно... Омилена серија, најбоља и на свет и ненадминлива... Ја обожавам. Ќе почнам пак од почетопк да ја гледам!
 
Член од
24 јули 2009
Мислења
23
Поени од реакции
1
И јас ја гледам , а фокс лајв а и мене омилен ми е Тurk :D
Интересна е според мене :)

Дали гледате други серии на фокс лајф ( на пример : Just Shoot Me , Two Guys And A Girls , Dharma And Greg ... )
:eek:ftopic:
 
Член од
9 март 2008
Мислења
184
Поени од реакции
4
Серијава ја гледам на fox life и ми е една од омилените серии сите ликови ми се карактерно различни,најинтересен ми е др. Bob Kelso.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom