Screenshot за најнабилдан херој во DotA

Член од
2 јули 2007
Мислења
465
Поени од реакции
26
значи читав дека на форумов има лубители на W3 т.е сценариото ДОТА!!! па целта е да се закачат слики од хероите кој сте успеале најмногу или добро да ги набилдате:helou:


[URL=http://imajr.com/GorgieV_180277][/URL]
еве јас да дадам прв ко за почеток
ако има слична или иста тема(што сум ја пропуштил) бришете

па ајде дајте и да коментираме :helou:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
So butchero sum imal 13333 hp.

Inace, rapidshare sux :)
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
465
Поени од реакции
26
So butchero sum imal 13333 hp.

Inace, rapidshare sux :)


уште сум нов не го владеам форумов добро :nesum:


иначе добро си го настегал месаров ако навистина си имал толку и би требало да имас +600дмг :zver: иначе треба да се пробаме на Бнет :smir:
ако имас ПИК... залепи
 

Tomba

Be yourself.. Dont be someone else
Член од
16 јуни 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
So troll...tri Divajn...2 agesa...1 power treads:)
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
не треба празни муабети...дај слика да видиме...бад те беј, скриншот фаќајте со табелата од играчите од страна (за да видиме со кој сте играле....да не играте сами со "greedisgood" :))
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
465
Поени од реакции
26
не треба празни муабети...дај слика да видиме...бад те беј, скриншот фаќајте со табелата од играчите од страна (за да видиме со кој сте играле....да не играте сами со "greedisgood" :))

мојов screenshot е земен на крајот така да мозеш да видиш се што се дешавало во играта.... цела статистика :salut:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
4.979
Поени од реакции
5.416
Si mozel da go snimis u *.jpg format i da go upload-uvas na imageshack. Rapidshare e sranje.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.181
Поени од реакции
3.068


Немав време за да пазарам :)
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22


хосто беше тапа и не знаеше дека цела мапа се гледа без fog of war
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Добро,ова е од курташак билд,на твое место би напраил Burize,Mask of Madness и Monkey евентуално...

Како и да е,не би трошел слот за Aegis,и не би правел 2 Divine-а кога би имале бутнато само една страна и 1 барака.
И со овие item-и,ако ти направат gank,готов си :)
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
Добро,ова е од курташак билд,на твое место би напраил Burize,Mask of Madness и Monkey евентуално...

Како и да е,не би трошел слот за Aegis,и не би правел 2 Divine-а кога би имале бутнато само една страна и 1 барака.
И со овие item-и,ако ти направат gank,готов си :)
3v3 беше, немаја ајтеми за ганк, drow на мојо тим имаше 4 дивијна, бфлај и аегис. bloodrage + drow = 3000 дмг. ги топи за 2 секунди. плус то 2 му беа melee. и да имаја ајтеми џабе... rupture -> стојат вместо drow иди и ги кини одма

напрајв 2 дивајна оти беше при крај играта а јас топка кеш имав
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Зашто сите ставата скриншот со отворена мапа?
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22


единствено нешто шо фали е сатаник наместо владимирс
 
На врв Bottom