Samsung Galaxy S4 problem

Член од
4 јули 2013
Мислења
20
Поени од реакции
2
Zdravo.. ima li se sluceno na nekoj nekogas koga oklucuvas pesna od youtube.. namesto odzadi zvucnikot.. da pee gore kaj Samsung od toj zvucnik i da ima slab glas ?! Se raboti za Samsung S4
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Да ни се има случено да отвараме без врска глупи теми.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Aj ne se glupiraj.. sekoj ima pravo da prasa ako ima problem
:facepalm::facepalm::facepalm:
А да разгледате малце не ќе е лошо а не само глупи теми да отварате, ве мрзи 5 минути време да одвоите.
еве ти ја темата
http://forum.kajgana.com/threads/Потребна-ви-е-помош-околу-мобилни-Пишете-тука.23449/
и тука многу побрзо ќе ти одговореа ама тешко е кој ќе бара, полесно си отвориш нова тема.
 
Член од
4 јули 2013
Мислења
20
Поени од реакции
2
Zdravo.. ima li se sluceno na nekoj nekogas koga oklucuvas pesna od youtube.. namesto odzadi zvucnikot.. da pee gore kaj Samsung od toj zvucnik i da ima slab glas ?! Se raboti za Samsung S4

Na preden zvucnik .. se prenasocuva zvukot so slaba jacina
:facepalm::facepalm::facepalm:
А да разгледате малце ? а не само да отварате теми не ќе е лошо, или ве мрзи 5 минути време да одвоите.
Sum razgledal..ne sum najdel..pa otvoriv tema.. problem ?!
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Sum razgledal..ne sum najdel..pa otvoriv tema.. problem ?!
А прогугла? Се на готово сакате, отвори нова тема и оп одговори. Е немет. btw ти многу проблеми со тоа самсунгот имаш.
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
А прогугла? Се на готово сакате, отвори нова тема и оп одговори. Е немет. btw ти многу проблеми со тоа самсунгот имаш.
а кој самсунг производ нема проблеми. се е тоа полирано срање. однавор изгледа одлично, а внатре е труло.

имаше програмче на маркетот не се сеќавам како се викаше, може да подесиш што од кој звучник да се репродуцира. повик од кој звучник, музика/видео од кој итн. побарај на гугл или на плеј маркетот.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ако знаете пишете ако не не серите. Македонски менталитет.

Оригинал ли е или копија?


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Кузнае што кинезарија е телефонот, с4 има еден звучник и е одпозади кај долниот дел незнам како ноже од кај слушалката да пее ? :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
584
Поени од реакции
247
Кузнае што кинезарија е телефонот, с4 има еден звучник и е одпозади кај долниот дел незнам како ноже од кај слушалката да пее ? :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
мора да има 2 звучника,front и rear, ти кога зборуваш со некој го вртиш ли телефонот од позади атму доле ставаш на ушето, или ушето ти е таму горе("Кај слушалката")
Си праша он фино лепо што мора одма да серете..

Инаку имам и јас Trend 2, и мене ми се е десило некогаш да се појавува ова, и имслам дека проблемот е од Snapchat(Користиш ли Snapchat?)

Кога ти се појаве ова само искл и вкл телефонот и средно
 

StOrMK

Rain
Член од
24 јули 2015
Мислења
345
Поени од реакции
151
Многу проблеми имаш со С4-ката, пред некој ден се жалеше за споро Вифи. Да не ти е кинез? Или пак како што рече порано, дека на старо ти е купен, да не ти го продал тој со многу дефекти. :confused:
Ако е кинез не е чудо да го меша звучникот. :rolleyes:
А најдобро слушалчиња да си стаиш? :)
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Самсунг само за телевизори ги бива,се друго им е промашено.
 
Член од
4 јули 2013
Мислења
20
Поени од реакции
2
Ако знаете пишете ако не не серите. Македонски менталитет.

Оригинал ли е или копија?



Original od CH donesen

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
[DOUBLEPOST=1439114404][/DOUBLEPOST]
мора да има 2 звучника,front и rear, ти кога зборуваш со некој го вртиш ли телефонот од позади атму доле ставаш на ушето, или ушето ти е таму горе("Кај слушалката")
Си праша он фино лепо што мора одма да серете..

Инаку имам и јас Trend 2, и мене ми се е десило некогаш да се појавува ова, и имслам дека проблемот е од Snapchat(Користиш ли Snapchat?)

Кога ти се појаве ова само искл и вкл телефонот и средно
Ne koristam Snapchat .. otkriv kako go prava problemot .. dokolku e na Mute i nekoj mi se ima javuvano,posle se e na predniot zvucnik.. i koga ke go napravam na Sound pak e isto... no koga e na Sound i se javi nekoj..posle e normalno na zadniot zvucnik[DOUBLEPOST=1439114567][/DOUBLEPOST]
Многу проблеми имаш со С4-ката, пред некој ден се жалеше за споро Вифи. Да не ти е кинез? Или пак како што рече порано, дека на старо ти е купен, да не ти го продал тој со многу дефекти. :confused:
Ако е кинез не е чудо да го меша звучникот. :rolleyes:
А најдобро слушалчиња да си стаиш? :)
Ne tipce.. Original od Svajcarija za tvoja informacija.. Problemot so wifi go resiv.. pricinata e master reset bez zacuvani pasfordi od wifi i back up od istiot account sto go koristev..i sega brzo se oklucuva.. ama neli Makedonce kako Makedonce.. Znae poveke da urla otkolku da pomogne ..Zalno
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom