Roger Brothers - во наши раце

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.854
Поени од реакции
1.228
Што би можело да се помисли за овакви дегени освен :nesvest:
Тотално уфилмани се мислат ѕвезди се и многу и познати.
Коа ја слушнав песната и одкоа го видов спотот останав без коментар.Видете и сами
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Што би можело да се помисли за овакви дегени освен :nesvest:
Тотално уфилмани се мислат ѕвезди се и многу и познати.
Коа ја слушнав песната и одкоа го видов спотот останав без коментар.Видете и сами
ееј...ќути...а кога ке помислам дека генерација ми е, у исто школо учевме со овој давид...ми се сере...

....татко им има пари, они имаат време (сите немаат мозок) и оп спот...

п.с. слаткар се “опарил“ од овие :)
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Оф бре греој... пак се прает демек кој сум јас, а фактички нишо не се, лајно на дош. За греота:uvo:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
добро спотче, шо серете? =)) и цуците си се на место. друго, за под воз.
особено копиљот што нема ни две цифри за години, едвај збори, па ќе пеел/рапувал... :pos:
ама, мора и вакви де. се трпи Земјава наша кружно елипсовидна.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
887
Секој има право да си ја испроба својата шанса на нашава македонска музичка сцена :icon_lol:

Овие типци ги фураат на к-15 и читам ги бараат многу.

Еве оваа песна ги вивна во облаците :pos:

Инаку спотов за новава песна е ок, се гледа вложени се пари.
Али типциве слободно може да се стават во музички антиталенти:pipi:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
јас ги поштував со здраво дечки и си ја пеев по дома и по автобуси на јсп ко ќе имат гужва ама требело да почекет малку пред да почнет да се филмет во ѕвезда фазон
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Мене песнава ми наликува на „Во полн ефект“, а башка и спотчето е многу слично со таа песна... :toe:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Зашто си ме мајко родилаа.. :pipi:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
АЈ ДА БЕШЕ СТРЕЛА ПЕСНАВА
Да ја пуштам право кај тебе,
И ВО СРЦЕ ДА ТЕ ПОГОДИ, ТА ОД ЉУБОВ ДА ТЕ ПОЛУДИ!
 
C

cige

Гостин
Па целта им е исполнета на дечките, и мислам дека не жалат што го платиле дебело Слаткар,
т.е целта им била да им го прават муабетот, значи со тоа ќе станат популарни,
јас сум сигурен дека поголемиот дел од форумџиите овој спот за прв пат го виделе токму на оваа тема:smir:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Проклето лошо.
Најлошите минути во мојот живот .
Мајќе ми ако можам да ги видам у живо ќе ги истепам за нивно добро . Да не се брукаат по телевизии после...
Ебате копиљаците уфилмани ...
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
Проклето лошо.
Најлошите минути во мојот живот .
Мајќе ми ако можам да ги видам у живо ќе ги истепам за нивно добро . Да не се брукаат по телевизии после...
Ебате копиљаците уфилмани ...
веке кажано :icon_cool:
 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
69
Оу мај гад... Не им беше доволно то шо се дрицаја на охридски трубадури со лени кравиц и некој слични с*ања... па сеа уште ќе се уфилмуваат... ма немоооој.. треба уште фурни леб да јадат овие за да бидат па макар и блиску до ѕвезди:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom