Rodendenski poraki plsss

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од daizy, 12 септември 2009.

 1. daizy

  daizy

  Член од:
  12 септември 2009
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Ve molam nekoj ubavi poraki za rodenden !!!! fala odnapred
   
 2. Mr.InF3ction

  Mr.InF3ction Гостин

  пер иди гугле ебате
  Еве неколку роденденски пораки кои што можете да ги пратите на дечко/девојка, пријател/ка...-Понекогаш животот не доведува во искушение и предизвикува да заборавиме на се, па и на патот кој дома. Но во тие моменти кога минатотo е далеку, а иднината уште подалеку, останува да постои денес, а токму денес е твој ден, ден за убави работи. Среќен роденден

  -Летај со крилата на занесот,скитај низ твоите илузии,не чекори по мостот на тагата,љуби и заборави на болката.Нека животот ти биде најубав сон.Среќен роденден!

  -Во секоја боја има светлина,во секој камен спие кристал, а во секое срце има безброј желби.Една од моите е тебе да ти се исполнат сите.И нека овој ден ти помине во смеа и радост.Иако не сум таму моето срце секогас е до тебе.срекен роденден!

  -Нека ѕвездите го покријат твоето небо,нела месечината заспие во твојата насмевка и љубовта го наследи твоето срце.Нека овој ден ти го осветли патот кон иднината.Болката и тагата нека останат слепа дамка во минатото и целата среќа на светот нека се истури врз тебе , среќен роденден!

  -Zamisli nesto najubavo, najslatko, dodadi na toa beskrajnost, prosiri go so vecnost, ukrasi go so zvezdi.Togas ke znaes sto ti posakuvam....Sreken rodenden..

  -Denes ne e obicen den.Denes e denot koga pred ?? godini angelot resil da sozdade nesto podobro od sebe i te sozdal tebe!

  -На овој свет мал и единствен на овај ден мал и среќен во овие ноќни часови се родило едно мало бебенце на кое денеска му е роденден. Среќен Роденден

  -Neka ovie xx godini ti donesat srejka i te napravat pogolemo sonce od ona sto si! Ti posakuvam zivotot da ti bide poslan so rozi, oblean od ljuboven dozd, ogrean od vistinska ljubov. Bidi sreken na denesen den - TI POSAKUVAM SREKEN RODENDEN!!!
  -Before the clock strikes twelve let me take the opportunity to let you know that you have grown a year more...
  Happy birthday...

  -Somebody up there Loves you
  Somebody down here cares for you
  Happy Birthday!!!

  -This msg has No Fat
  No cholesterol n No Addictive
  this is all natural except, with a lot of sugar. But it can never be as sweet as the one reading it.Happy Birthday

  -Its just another day, but this one is the best of the year! Happy Birthday my sweetheart.

  -Your birthday is the perfect day to say I care, because you will remember me when u certainly make it a big affair and when you do hold a party... I bet you will be the one who would care to make ur special day a costly affair!!!!

  -Let the GOD decorate each GOLDEN RAY OF THE SUN reaching u with wishes of Success, Happiness and prosperity 4 U, Wish you a super duper Happy Birthday.

  -Wish you a many many happy returns of the day. May God bless you with health, wealth and prosperity in your life
  HAPPY BIRTHDAY TO YOU.

  -Its a nice feeling when you know that someone likes you, someone thinks about you, someone needs you;but it feels much better when you know that someone never ever forgets your birthday."HAPPY BIRTHDAY".


  :ha::ha:
   
 3. GoddessOfRock

  GoddessOfRock Гостин

  Not just a year older but a year better. happy birthday
   
 4. My world

  My world

  Член од:
  8 јануари 2010
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Пред ?? години се роди едно бебе.Беше најслатко и најубаво и личеше на тебе.Го сакам тоа бебе,те сакам тебе,го сакам овој ден,СРЕЌЕН РОДЕНДЕН...:pipi:
   
 5. legijate

  legijate

  Член од:
  25 септември 2007
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  ИДИ У ПМ...ГОТОВО Е МЕЃУ НАС....СРЕКЕН РОДЕНДЕН ;:)
   

Сподели преку: