Resident Аlien

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.864
Поени од реакции
7.551
Серијава ми е освежување жими све :icon_lol:. Досега има четири епизоди, ама мое мислење е дека има потенцијал да ја стигне па дури и надмине Третиот камен од сонцето. Хуморот е црно страшно смешен, содржината е за вонземјанин кој што ќе се сруши и заглави во дивината во Колорадо. Мало гратче згоди и незгоди. Критиките пишуваат дека Alan Tudyk се има надминато себеси во прикажување и портретирање на вонземјанинот кој што мора да учи човечко однесување и карактеристики. Одлична комедија супер за опуштање од секојдневни проблеми, уживам дури ја гледам.


 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
33.380
Поени од реакции
49.948
за почит е расниот и сексуалниот диверзитет кај џандарите
лајк
 
Член од
7 април 2015
Мислења
1.642
Поени од реакции
854
Добра е серијата, само не го можам Alan Tudyk, доста напорен глумец е. Ми се допаѓа што вклучиле Индијанци во актерската екипа.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.166
Поени од реакции
1.929
Се надевам на крај стварно ќе го истреби човештвото....не е интересно ако се здружи со нас против неговите.. :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom