Rаgе cоmicѕ & memes

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.963
Поени од реакции
22.642
Јас не ја ни приметив. Иначе true story bro :D
Ако не е мајка ми, брат ми ќе е и така...
 
G

_Ghost_

Гостин
хахахахахха, не најдов копче за едит, морав од почеток, заеби викам :D
Прво си реков дека на мониторов имам нешто, зедов да бришам, и после се виде дека си правел циркузи.:D
Во секој случај, одлично е, дај линк да ти го лајкнам на 9гаг.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.345
Поени од реакции
3.754

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.986
Поени од реакции
20.524
А кај може да се направи вакво мем?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom