Prison Break

F

filmadzijka

Гостин
Добро бре луѓе, како ќе се издржи оваа работа??
Првите две сезони си ги имав на купче (Фала Сани...), а сега овие, чекај седум дена, па чекај 14 дена ... :nerv:
А сега слушам екипата ќе штрајкувала 2 месеци (!!!).:zid:
Е, лудница!
:zid:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.336
Поени од реакции
2.366
А сега слушам екипата ќе штрајкувала 2 месеци (!!!).
Е, лудница!
Прво од каде ти е оваа информација и биди малку подетална зошто да штрајкуваат кој е проблемот.
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Прво од каде ти е оваа информација и биди малку подетална зошто да штрајкуваат кој е проблемот.
Strajkuvaat site scenaristi od site serii vo USA... ne samo Prison Break, tuku bukvalno site serii se pauzirani ili zavrseni.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.336
Поени од реакции
2.366
Strajkuvaat site scenaristi od site serii vo USA... ne samo Prison Break, tuku bukvalno site serii se pauzirani ili zavrseni.
Да бе слушнав за тоа у пм нека идат остај што чекам по една недела за една епизода господ знае колку ке се штрајкува.Заебана работа
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.336
Поени од реакции
2.366
Кој ке чека до 14 јануари за 9 епизода
Леле ако ова е вистина нека си е**т мајката многу бе еј тоа се 2 месеци бе ке се заборави и цела серија ако што сум мрднат по оваа серија.Навистина лошо :(
 
Член од
30 декември 2005
Мислења
114
Поени од реакции
0
Имаш на официалниот сајт и "countdown timer" до 14 јануари
Но мислам дека е резултат на штрајкот на сценаристите или продуцентите заради тоа многу серии ке продолзат после нова година

http://www.fox.com/prisonbreak/
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
леле не ми се верува :nerv:

денес ја гледав 8 епизода (3С) и почнувам да ја барам 9 и се рзаочарав :nerv:

ама тоа е ќе чекаме до 14 јануари :zlo:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
200
серијава ми ја зборат подолго време.. денес првпат седнав да ја глеам кај другарче, првата и втората епизода ги глеав.. ТОП ТОП ТОП!
чекам деновиве да ги зеам сите до сеа шо се излезени, па да ги изглеам -))
понатаму други мислења.. после 1ва, 2ра,...
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
nema bolje serija !!
zakon e prison e sea jebiga ke cekame do 14 januari , ja se izgleav do sea i se edna po edna :))
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.422
Поени од реакции
26.079
Ејјјјј на цдто ми се изгребани 3 епзоиди не ми ги пушта прва сезона 20 21 22 епизода ако знае некој линк нека пушта по ПП оти згусна работава се опседнав и мука ми е
 
Член од
30 декември 2005
Мислења
114
Поени од реакции
0
Ејјјјј на цдто ми се изгребани 3 епзоиди не ми ги пушта прва сезона 20 21 22 епизода ако знае некој линк нека пушта по ПП оти згусна работава се опседнав и мука ми е
Nema da ti bide tesko za da gi najdes tie epizodi na internet - Probaj na ovoj link

http://joox.net/cat/5
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
200
не, ко дрога е серијава. до 13та епизода сум, 1ва сезона. ги чекам другите да ми ги дадат.
сега сум кај бегството, кога заглавуваат кај свежо заменетата цефка -))
не кажуувајте шо има даље, дури страф ми е да ја отварам темава, за да не се зачитам, да не пишал некој -))
повеќе не ја отварам... бар дур ја завршам прва сезона!
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Генијалниот ум на Мајкл Скоуфилд!!!

не, ко дрога е серијава. до 13та епизода сум, 1ва сезона. ги чекам другите да ми ги дадат.
сега сум кај бегството, кога заглавуваат кај свежо заменетата цефка -))
не кажуувајте шо има даље, дури страф ми е да ја отварам темава, за да не се зачитам, да не пишал некој -))
повеќе не ја отварам... бар дур ја завршам прва сезона!
Мене ми се деси и по 5-6 епизоди во ден да гледам.
немам гледано подобар серијал од Prison Break.
Мајкл е закон, човекот мисли 300 на саат. :bilokojzbor:
Некако пополека поминуваат овие денови на исчекување на новата епизода.Вака со некој пост ми олеснува душичката, ко ќе си кажам нешто за серијава.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
28 дена издржете браќа и сестри. тамам почнав да подазаборавам ја видов темава. што ли ќе се случи, кај го однесоа Мајкл...
и да kpbKENGUR, ќе киднат:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom