Prison Break

Член од
27 април 2009
Мислења
2.465
Поени од реакции
1.550
Како прво, не смееш да бараш торенти од било која серија на форумов. :)

Како второ, нема врска од кој торент ќе ги симнеш епизодите, преводот може да се додаде накнадно.
Правила за линкови:

Не се дозволени линкови од торенти, rapidshare и слично... Постои тема каде може да си побарате, но тие што одговараат, треба линкот да го пратат по ПП, профил, е-маил итн...]
Сега тоа болдираното мислев дека треба во таа тема да побараме каде шо е серијата/филмот за торент. А каде смеам да барам торенти?

Иначе, се извинувам шо барав овде торент... :smir:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Дај сеа кажете дали ќе има пак на Сител или нема ? :Молам:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Сега тоа болдираното мислев дека треба во таа тема да побараме каде шо е серијата/филмот за торент. А каде смеам да барам торенти?

Иначе, се извинувам шо барав овде торент... :smir:
Не мора да се извинуваш, ете, не си знаел. :)

Инаку, порано имаше теми каде што смееше да се бараат торенти од филмови, а членовите ти ги праќаа преку приватни пораки.
Но, поради законите против пиратерија, сега не смееме да имаме ни такви теми...

Значи, никаде на форумов не смее да се побаруваат торенти.

П.с. Провери си пп...
 
V

Viktoranius

Гостин
И зошто започнуваат нешто да дават кога не планират до крај да дават? Ако има по аматерски телевизии од нашите здравје.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.619
Поени од реакции
3.264
Некни ја изгледав цела серија и можам да изјавам оти сум презадоволен. Првата сезона е супер, втората исто така, кај третата малце е досадно и четвртата е добра. Све на све, добра серија со добри актери.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.092
Поени од реакции
2.497
Некни ја изгледав цела серија и можам да изјавам оти сум презадоволен. Првата сезона е супер, втората исто така, кај третата малце е досадно и четвртата е добра. Све на све, добра серија со добри актери.
Напротив, 3-тата сезона беше една од највозбудливите зашо досадна. Може да се речи дека почетокот или средината на 4-тата сезона беа досадни ама се надополни то во последните епизоди на кои се креваше адренлинот и возбудата.
А актерите се нешто најдобро особено Т-Бег.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Пратете линк по пп да ја симнам...

Фала :smir:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.530
Поени од реакции
2.425
Не мора да се извинуваш, ете, не си знаел. :)

Инаку, порано имаше теми каде што смееше да се бараат торенти од филмови, а членовите ти ги праќаа преку приватни пораки.
Но, поради законите против пиратерија, сега не смееме да имаме ни такви теми...

Значи, никаде на форумов не смее да се побаруваат торенти.

П.с. Провери си пп..
.
:pos: Hahahahahaahhaah :Zver: Морав:pos2:
Ај да не биди само оф топик мислењево, ви се чудам како можите да ја пратите серијава на сител. Јас пример од немајкаде за четвртата морав да чекам понеделник да дојди 12 саатот да ја симнам.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.092
Поени од реакции
2.497
Т-Бег малце е како ментално-секлуално заразен и многу е заебан. Имат голема смисла за црн хумур. најсмешен ми беше кога го зебаваше црнецон додека копаа. Ама свака му част коа му ги зеде парите. Иначе улогана ја глуми најдобро што може.
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Т-Бег малце е како ментално-секлуално заразен и многу е заебан. Имат голема смисла за црн хумур. најсмешен ми беше кога го зебаваше црнецон додека копаа. Ама свака му част коа му ги зеде парите. Иначе улогана ја глуми најдобро што може.
секоја му чест!
најмногу ми се свиѓаше од сите како глуми! на моменти и ја се плашев кога го гледав, ладен, убиец, итрец... знаеше во точен момент да ја одглуми совршено точната улога
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
:pos: Hahahahahaahhaah :Zver: Морав:pos2:
Ај да не биди само оф топик мислењево, ви се чудам како можите да ја пратите серијава на сител. Јас пример од немајкаде за четвртата морав да чекам понеделник да дојди 12 саатот да ја симнам.
Нешто не ти е јасно?

Кога веќе побарал торент и јас сум видел, нормално дека ќе му пратам ПП.
Нели, кретенски би било кога веќе знам што му треба, а да не му помогнам.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.530
Поени од реакции
2.425
Нешто не ти е јасно?

Кога веќе побарал торент и јас сум видел, нормално дека ќе му пратам ПП.
Нели, кретенски би било кога веќе знам што му треба, а да не му помогнам.
Знам знам, ама интересно ми беше, му објаснуваш како е забрането, ваму таму, и на крајот провериси ПП. Не нешто во негативна конотација, онака ме насмеј. Де бе па ти одма носот го креваш:baeh:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Знам знам, ама интересно ми беше, му објаснуваш како е забрането, ваму таму, и на крајот провериси ПП. Не нешто во негативна конотација, онака ме насмеј. Де бе па ти одма носот го креваш:baeh:
Епа не сме се сфатиле. :)

Забрането е да бараш јавно, инаку по приватни пораки и репутации, секако дека не.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom