Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 април 2022
Мислења
78
Поени од реакции
210
А можеа да си го остават барем Карик и да не доживуваат вакви бруки
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.309
Не ти требаат сто милионски стопери за да примиш 4 гола во едно полувреме од Брентфорд.
Џабе парите им ги трошат на газдите.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.655
Поени од реакции
4.142
Оваа година шансите за ПЛ титула ги изгубија во првите две утакмици :place:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.155
Поени од реакции
107.581
Не може да се формира мислење за Тен Хаг врз база на пријателски и две одиграни кола, ни позитивно ни негативно, али дефинитивно не е проблемот стрикно во него ниту во тренерите во Јунајтед него во управата и играчкиот кадар. Сериозно, од овие сеа дали 2-3ца би биле во прв тим кај Ферги, а види сеа од нив брда и долини очекуваат... Мислам, со право затоа што се и многу платени али џабе е кога квалитетот е тој.

На Јунајтед му треба еден целосен ресет, ко на Фифа или ФМ гасиш и прекинуваш кариера и почињаш све јово на ново. Срамота е што некои играчи го носат овој дрес, голем клуб е Јунајтед со огромна фан база и ова е класично сквернавење на реномето на клубот.
 
C

confusion

Гостин
А што е најтрагично сите се фаќаат за Тен Хаг и хехенца, а во тимот им игра Рашфорд, МекТоминај, Фред, МегваЈА и Далот. Плус кратко ќе се осврнам на господинот „кревам раце и правам стартови како инбред пошто сум нервозен“ Фернандеш. Поголема превара од играч не сум видел, не постоеше денес, се погрешно.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.659
Поени од реакции
7.239
А што е најтрагично сите се фаќаат за Тен Хаг и хехенца, а во тимот им игра Рашфорд, МекТоминај, Фред, МегваЈА и Далот. Плус кратко ќе се осврнам на господинот „кревам раце и правам стартови како инбред пошто сум нервозен“ Фернандеш. Поголема превара од играч не сум видел, не постоеше денес, се погрешно.
:neetaka:
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.003
Поени од реакции
4.160
Старите не ги бива, ама па и новиве што ги носат секоја година се леле мајко.
Па 174cm е Мартинез, како може да се нафатиш да го земеш за стопер. Во екипи како Ајакс висината нема да му се примети зошто во таа холаднска лига Ајакс доминира на терен, два пати дали противникот ќе направи акција. Ама во ПЛ и поготово во екипа како Јунајтед каде што нема асален дефанзивен има да се изгуби.
Искрено не го гледам како стопер и ќе морат да го пробат како ДМФ, полош од моменталните нема да биде сигурно.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
А што е најтрагично сите се фаќаат за Тен Хаг и хехенца, а во тимот им игра Рашфорд, МекТоминај, Фред, МегваЈА и Далот. Плус кратко ќе се осврнам на господинот „кревам раце и правам стартови како инбред пошто сум нервозен“ Фернандеш. Поголема превара од играч не сум видел, не постоеше денес, се погрешно.
Тоа е една од клучните грешки на Тен Хаг. Изјави дека тимов што бил втор пред 2 сезони имал потенцијал и дозволи Мегваер сеуште да му е капитен, Далот прв десен бек, средина од МекФред и во офанзива да тера со Рашфорд кој не е составен со себе скоро сезона ипол.
И решение за проблемот во средината го гледа во факинг Рабио :tapp:

Заслужено сме тема за ремет. Од денешна перспектива ми е криво што Конте не беше ангажиран зимоска кога Оле јаде метла.
 

TosheX

the fool
Член од
20 август 2008
Мислења
13
Поени од реакции
14
Им се смееме уште на United или задоцнив?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom