Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 јануари 2022
Мислења
67
Поени од реакции
144
Од два различни јузери се цитира самиот и се обидува демек дискусија да развие. :pos:

Последна фаза.
Ајде да пуштиме допис до одговорните, да проверат дали јас и @Mancunian сме исти јузер. Ако не сме, да напишеш во фан клубот 200 пати,

Грешио сам, говна сам јео, у уште 200 пати на македонски, Згрешив да ме еби Лукаку.

Може? Кој е модератор тука да го тагнам?
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Ајде да пуштиме допис до одговорните, да проверат дали јас и @Mancunian сме исти јузер. Ако не сме, да напишеш во фан клубот 200 пати,

Грешио сам, говна сам јео, у уште 200 пати на македонски, Згрешив да ме еби Лукаку.

Може? Кој е модератор тука да го тагнам?
@Io Sono Interista мислам дека беше, ако не дигнал раце и он :D
 
Член од
17 јануари 2022
Мислења
67
Поени од реакции
144
@Io Sono Interista , дали може редакцијата да провери дали јас и @Mancunian сме исти јузер? Ако не сме, удрете му две три чврги на онај гревот за клевета. И уште две три дека навива за Челзи, иако тоа е казна сама по себе.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.527
Поени од реакции
7.117
Ајде да пуштиме допис до одговорните, да проверат дали јас и @Mancunian сме исти јузер. Ако не сме, да напишеш во фан клубот 200 пати,

Грешио сам, говна сам јео, у уште 200 пати на македонски, Згрешив да ме еби Лукаку.

Може? Кој е модератор тука да го тагнам?
Кај баш Лукаку го најде ќе промаши. :pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.756
Ајде да пуштиме допис до одговорните, да проверат дали јас и @Mancunian сме исти јузер. Ако не сме, да напишеш во фан клубот 200 пати,

Грешио сам, говна сам јео, у уште 200 пати на македонски, Згрешив да ме еби Лукаку.

Може? Кој е модератор тука да го тагнам?
@Io Sono Interista мислам дека беше, ако не дигнал раце и он :D
@Io Sono Interista , дали може редакцијата да провери дали јас и @Mancunian сме исти јузер? Ако не сме, удрете му две три чврги на онај гревот за клевета. И уште две три дека навива за Челзи, иако тоа е казна сама по себе.
Io Sono може да докаже дупли јузер само со застарени методи како овие:

 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.756
Сите дупли профили на фудбал паѓаат на истото - Passion.

Јас можам да ја скријам IP адресата ама не можам да скријам дека го мразам Јувентус, на пример. :D
 
Член од
10 јануари 2022
Мислења
231
Поени од реакции
436
Од два различни јузери се цитира самиот и се обидува демек дискусија да развие. :pos:

Последна фаза.
Толкаво тенгало си што не можеш да препознаеш кој е кој. Оди нека ти направат да сркниш попара со бисквити и стегни еден лексилиум, нешто многу раздразнет си.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.527
Поени од реакции
7.117
Суспензија од 3 напревари друга опција не гледам.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Со оглед на неговата националност, ич нема да ме зачуди ако не му направил услуга на некој негов сонародник.

Ако се докаже негова вмешаност, раскинување на договорот одма, па нека игра после у втора македонска лига.

Sent from my SM-A217F using Tapatalk
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
Слабо лестер и тотенхем некаде на 10те канали од спорт клуб, м?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom