Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.150
Поени од реакции
3.419
Многу курч од вашата фан база во изминативе неколку месеци, па мора вака да се ситиме... заслужувате да се кезиме вака од страна, не дека не заслужувате... Биди реален. :)
Месеци? Веќе 5 сезони се самопрогласени главни конкуренти за титула, а и тимот не бил ништо полош од тој на ливерпул, сити. Па споредуваа по позиции, као божем тоа е мерка за успех на клуб
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.655
Поени од реакции
13.156

Очигледно е дека бордот ќе го подржи Оле и понатаму чим е толку љубезен мислам манирите се најбитни кој се замара за резултати како што изјави тактичарот одиме у права насока и сме многу блиску.
Мене ова ми личи како да се збогува со навивачите.
 
Член од
17 ноември 2021
Мислења
109
Поени од реакции
201
Месеци? Веќе 5 сезони се самопрогласени главни конкуренти за титула, а и тимот не бил ништо полош од тој на ливерпул, сити. Па споредуваа по позиции, као божем тоа е мерка за успех на клуб
У право си, само курч на темава од навијачи на Јунајтед, почнувајќи од Зодијак д Килер завршувајќи со пропаднатиот коцкар од Битола, Ставре.. Ете го очајот дојде... од 5-0 и трескање од земја 4-1 од факинг Вотфорд ... Нека им кисне !!!
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.524
Поени од реакции
7.115
Мене ова ми личи како да се збогува со навивачите.
Нема шанси бордот ќе излезе за некој саат со изјава дека го подржува и му верува.
Автоматски споено мислење:

Мене ова ми личи како да се збогува со навивачите.
 
Последно уредено:
Член од
18 ноември 2021
Мислења
45
Поени од реакции
53
Edinstveno pogolemo dno ovaa sezona vo Premier League od Leicester se United. Onie igraci ne zasluzuvaat da zemat 1 funta plata. Imam vpecatok deka celiot igracki dzgan e sobran vo United i derat nevideni pari, so isklucok na 2,3 igraci. Bilo koj klub od PL da izleze bez nikakov trener na teren i da gi ostavat sami na sebe igracite mislam deka ke odigraat podobro.
Sramno i ponizuvacki e za profi fudbaleri koi zemaat milioni da ne znaat da napravat nekolku dodavanja. Vtoro poluvreme pa od 10 sansi ramka na gol ne uspeaa da pogodat, vo Ronaldo se krstat sirotiot se ubi od promasuvanje.
 
Член од
17 ноември 2021
Мислења
109
Поени од реакции
201
Многу добри топки праќа овој Трент Александер Арнолд, СУВА КЛАСА ИГРАЧ!
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.655
Поени од реакции
13.156
Требаше да си седи мирен Артета. :)
 
Член од
17 ноември 2021
Мислења
109
Поени од реакции
201
Супер акција на Ливерпул за 3-0... Се распадна Арсенал, толку беше.
 
Член од
17 ноември 2021
Мислења
109
Поени од реакции
201
И повторно Трент Александер Арнолд асистенција за 4-0. Многу, многу добар играч е ТАА.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.859
Поени од реакции
54.386
Зошто да се повтори пеналот ако Де Геа го фатил и тој што дал гол на одбиена влегол пред време? Нема смисла.
Нема потреба сепак Вотфорд сигурно послабо изиграле и тепале на среќа еххехехехех
ХАХАХХАХАХАХАНЧЕСТЕР УХУХУХУХУХУХУНАЈТЕД МЕГА ЈАКИТЕ ШТО СЕ НА ЛИНИЈА ОД ТИТУЛА СПОРЕД БОРО СКОЛС И ШТЕФ БЛАМДИНАНТ
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom