Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.794
Поени од реакции
24.057
Баш ме интересира дали Роналдо ќе биде тој фактор што би можел да ги однесе Јунајтед до титула.
И пред неговото купување, мое мислење беше дека имаат тим да бидат конкуренти поготово после купувањето на Варан и Санчо, но го немаа тоа плус нешто што ќе ги однесе до титула.
Тим составен од доста талентирани и млади играчи, но ниту еден лидер во права смисла на зборот со победнички менталитет и бројни титули позади него.
Тоа е тоа што Роналдо ќе им го даде и мислам дека ќе може да ги однесе до некаков трофеј сезонава.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
Кај се погоди таму... Баш ми се читаа глупи статистички споредби на тема Едуард > Роналдо
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Баш ме интересира дали Роналдо ќе биде тој фактор што би можел да ги однесе Јунајтед до титула.
И пред неговото купување, мое мислење беше дека имаат тим да бидат конкуренти поготово после купувањето на Варан и Санчо, но го немаа тоа плус нешто што ќе ги однесе до титула.
Тим составен од доста талентирани и млади играчи, но ниту еден лидер во права смисла на зборот со победнички менталитет и бројни титули позади него.
Тоа е тоа што Роналдо ќе им го даде и мислам дека ќе може да ги однесе до некаков трофеј сезонава.
Мора да се крстиме во Матиќ, Фред или МекТоминеј да искине на DM.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.794
Поени од реакции
24.057
Мора да се крстиме во Матиќ, Фред или МекТоминеј да искине на DM.
Да, ама ова не треба да биде оправдување.
Сепак и другите тимови, конкурентите за титула имаа недостаток на квалитет на одредена позиција.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.150
Поени од реакции
3.419
Се враќаат у игра... :toe:

Ги урочив... :tapp:
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom