Premier League - Season 2021/22

Член од
7 декември 2019
Мислења
4.170
Поени од реакции
7.223
80 милионскиот наш, мисли дека и повреден е подобар од другите здрави, коњ :mad: Го уништи штимунгот.
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.479
Поени од реакции
29.325
Какви 2 бедни поставувања на одбраните на двата тима за овие 2 брзи голови.
60 метри да те прелета дијагонала со лева нога од ебен Виктор Линделоф.
И мртвиот Ван Бисака што се упил до истиот Линделоф и примаш гол со 3 додавања од изведувања од центар откако на дефанзивниот бедем предводен од Мектоминеј му бега играчот и асистира за Варди да дае гол со цеваница.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.692
Поени од реакции
49.532
Какви 2 бедни поставувања на одбраните на двата тима за овие 2 брзи голови.
60 метри да те прелета дијагонала со лева нога од ебен Виктор Линделоф.
И мртвиот Ван Бисака што се упил до истиот Линделоф и примаш гол со 3 додавања од изведувања од центар откако на дефанзивниот бедем предводен од Мектоминеј му бега играчот и асистира за Варди да дае гол со цеваница.
Има бајаги материјал од утакмицата да се покажува во школите како да не се браниш...
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
714
Поени од реакции
965
Какви идиоти аууу. Па на анкета кој се поголеми идиоти дали играчите или навивачи од фан клуб кајгана тесна ќе биде битката. Каков Оле моле и да знае кутриот со овие дрва нема да може да постави тактика. Жал ме фаќа за Де Геа и Матич. Погба дежурен го собира сиот шлајм а во реалноста ништо помалку не заслужува ни Бруно ни Роналдо. За одбраната ми е шубе и да спомнам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom